!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

پیروز قاطع ایران برابر کانادا، آغاز میزبانی با صدرنشینی

به گزارش آوای بورالان، هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال در گروه ایران به میزبانی سالن غدیر ارومیه از امروز آدینه آغاز به کار کرد. تیم ملی در این هفته با تیم های کانادا، لهستان و روسیه همگروه است و در نخستین بازی از ساعت 18:30 مقابل تیم کانادا صف آرایی کرد.

پیروز قاطع ایران برابر کانادا، آغاز میزبانی با صدرنشینی

سعید معروف، محمد موسوی، پوریا فیاضی، امیر غفور، علی شفیعی و میلاد عبادی پور شش بازیکن شروع نماینده ایگور کولاکوویچ برای شروع بازی برابر کانادایی ها بودند.

ست نخست؛ ایران 25 - 15 کانادا

امتیاز نخست در این ست برای کانادا ثبت شد اما شاگردان ایگور فرصت را به کانادایی ها ندادند و در ادامه با زدن سرویس های خوب موسوی و آبشارهای بی نقص شفیعی نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه 8 بر 5 نزد سرمربی رفتند. تشویق طرفداران تمرکز بازیکنان کانادا را تحت تأثیر و روحیه ملی پوشان را افزایش داد تا ایران تیم برتر حمله باشد. تیم ملی با ایجاد 5 اختلاف امتیاز در بازی، هوگ، سرمربی کانادا را مجبور به دریافت تایم استراحت کرد تا بتواند در امتیاز گیری ملی پوشان ایران وقفه ایجاد کند اما این توقف نیز چاره ساز نشد و شاگردان کولاکوویچ دومین تایم استراحت فنی را با 5 اختلاف امتیاز و با نتیجه 16 بر 9 نزد سرمربی رفتند. در ادامه نیز کانادایی ها کاری از پیش نبردند و ایران این ست را با نتیجه 25 بر 15 از آن خود کرد.

ست دوم؛ ایران 26- 24 کانادا

در ست دوم ایران امتیاز نخست را کسب کرد اما این کانادایی ها بودند که در امتیاز گیری پیش دستی کردند و با ایجاد 3 اختلاف امتیاز 4 بر یک پیش افتادند تا ایگور کولاکوویچ را مجبور به دریافت تایم استراحت نمایند. وقفه ایجاد شده در بازی تأثیر داشت و ملی پوشان اختلاف امتیاز را کم تا شاگردان هوگ نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه 8 بر 6 به سود خود به خاتمه برسانند. ایران که تا اواسط ست دوم تیم برتر حمله و سرویس بود اسیر دفاع خوب کانادایی ها شد دومین تایم استراحت فنی را با نتیجه 16 بر 14 مغلوب کانادا شد. در ادامه ملی پوشان با کسب دو امتیاز متوالی کار را به تساوی کشاندند، ایران که همچنان تیم برتر حمله بود 19 بر 18 از حریف پیش افتاد. در نهایت این ست با نتیجه 26 بر 24 به سود ایران خاتمه یافت.

ست سوم؛ ایران 25-16 کانادا

کانادایی ها ست سوم را با کسب امتیاز نخست شروع کردند، بازی در این ست پایا پای پیش رفت و ایران در نهایت با امتیاز 8 بر 7 مغلوب به استقبال نخستین تایم استراحت فنی اول رفت. ملی پوشان که در حمله و سرویس تیم برتر زمین بودند در ست سوم در دفاع نیز پیروز شدند آمار دفاع را نیز از آن خود نمایند تا در سرویس، حمله و دفاع تیم برتر زمین باشند. تیم ملی با سرویس های خوب امیر غفور در ادامه 13 بر 10 از کانادایی ها سبقت گرفت تا هوگ مجبور به دریافت تایم استراحت کند اما باز هم این وقفه در روند امتیاز اوری ایران بی تاثیر بود و پوریا فیاضی، ستاره تیم ملی با زدن یک سرویس بی نقص ایران را همچنان با نتیجه 16 بر 12 تیم برتر زمین نگاه داشت و دومین تایم استراحت فنی به سود ایران همراه بود. رون امتیاز آوری ایران با اجرای نمایش عالی تک تک بازیکنان ادامه داشت و در نهایت این ست نیز با پیروزی 25 بر 16 ایران به اتمام رسید.

تیم ملی والیبال ایران سال گذشته در رقابت های لیگ ملت ها در هفته دوم نتیجه را به کانادا واگذار کرد و امروز با شکست این تیم انتقام گرفت. شاگردان ایگور کولاکوویچ با کسب این پیروزی به طور موقت در صدر جدول قرار دریافتد.

به گزارش آوای بورالان، ایران، ایتالیا، چین، آلمان، برزیل، آرژانتین، ژاپن، کانادا، لهستان، روسیه، پرتغال، استرالیا، فرانسه، صربستان، بلغارستان و آمریکا 16 تیم حاضر در رقابت ها هستند که پس از خاتمه دور مقدماتی مسابقات، پنج تیم برتر به همراه تیم آمریکا میزبان مرحله نهایی رقابت ها از 19 تا 23 تیرماه برای تکلیف قهرمان جدال خواهند داشت.

تیم های فرانسه، ایران، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان و ژاپن 12 تیم اصلی وثابت در لیگ ملت های والیبال خواهند بود که برای هفت سال در گروه مردان لیگ ملت های والیبال حضور خواهند داشت. تیم ملی والیبال ایران در سال 2019 هفتمین حضور خود در لیگ جهانی والیبال را که با نام لیگ ملت های والیبال برگزار می گردد، در حالی تجربه می نماید که راهنمایی تیم ایران را ایگور کولاکوویچ برای سومین سال متوالی در این رقابت ها بر عهده دارد.

ملی پوشان ایران در شش دوره گذشته این رقابت ها با خولیو ولاسکو (2013)، اسلوبودان کواچ (2014 و 2015)، رائوللوزانو (2016) و کولاکوویچ (2018و 2017) به میدان رفتند.

بهترین عنوان ایران در این مسابقات با حضور کواچ در سال 2014 بود که ملی پوشان پیروز شدند مقام چهارم مسابقات را کسب نمایند. سال گذشته نیز تیم ملی با راهنمایی ایگور در صندلی دهمی نهاده شد.

تیم های والیبال برزیل (با 9 مدال طلا، 7 نقره، 4 برنز)، ایتالیا (با 8 مدال طلا، 3 نقره، 4 برنز) و تیم روسیه (با 3 مدال طلا، 5 نقره، 7 برنز) به ترتیب پرافتخار ترین تیم های لیگ جهانی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیروز قاطع ایران برابر کانادا، آغاز میزبانی با صدرنشینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروز قاطع ایران برابر کانادا، آغاز میزبانی با صدرنشینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021