ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

سرانجام مسابقات جهانی کشتی فرنگی ، قهرمانی روسیه ، یازدهمی ایران

مسابقات جهانی کشتی فرنگی در مجارستان در حالی به خاتمه رسید که کشتی فرنگی ایران با یک مدال برنز و رده یازدهمی در رده بندی تیمی به کارش خاتمه داد.

سرانجام مسابقات جهانی کشتی فرنگی ، قهرمانی روسیه ، یازدهمی ایران

به گزارش خبرنگاران، در روز انتهای مسابقات جهانی کشتی فرنگی مهدی علیاری به لطف حاضر نشدن آرتور آلکسانیان در مسابقه رده بندی وزن 97 کیلوگرم یک مدال برنز برای کشتی فرنگی به دست آورد تا کشتی فرنگی ایران دست خالی به ایران برنگردد.

در انتها این مسابقات تی ملی کشتی فرنگی روسیه با 6 مدال طلا در 10 وزن و بامجموع 178 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و تیم های مجارستان با یک طلا و 2 نقره و 83 امتیاز و ترکیه با یک طلا، یک نقره و 2 برنز و 75 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. آذربایجان با یک طلا و یک برنز و 60 امتیاز چهارم شد،صربستان با یک نقره و 2 برنز و 60 امتیاز پنجم و ارمنستان با 2 برنز و 56 امتیاز ششم شدند.آلمان با یک طلا و 49 امتیاز در صندلی هفتم ایستاد،چین با یک برنز و 49 امتیاز مجموع هشتم،قرقیزستان با یک نقره و 42 امتیاز مجموع نهم و اوکراین نیز با یک نقره و یک برنز و 39 امتیاز دهم شدند تا نوبت به ایران در رده یازدهم برسد.

این یکی از بدترین نتایج تاریخ کشتی فرنگی است که با راهنمایی علی اشکانی و احدپازاج به دست آمد.

منبع: ایران ورزشی

به "سرانجام مسابقات جهانی کشتی فرنگی ، قهرمانی روسیه ، یازدهمی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با سرانجام مسابقات جهانی کشتی فرنگی ، قهرمانی روسیه ، یازدهمی ایران

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021