!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

پاکت های سیگار در کانادا بی نام و نشان می شوند

به گزارش آوای بورالان، بر اساس قوانین فدرال کانادا از هفته آینده پاکت های سیگار عاری از هر گونه نشان و نام برندی و با رنگ پیش فرض قهوه ای در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

پاکت های سیگار در کانادا بی نام و نشان می شوند

به گزارش آوای بورالان، صنعت دخانیات کانادا با اعطای فرصتی 90 روزه به خرده فروشان برای فروش سیگارهای خود با پاکت های قبلی قصد اجرایی کردن مقررات بهداشتی کانادا تا تاریخ 9 نوامبر را دارد.

طبق این قانون قرار است از این پس تمام بسته بندی های سیگارها در کانادا به صورت یکسان و با توجه به شرایط جدید با رنگ پاکت قهوه ای و متن خاکستری ارائه گردد. طی این اقدامات هم چنین اندازه و ظاهر سیگارها و سایر محصولات موجود در داخل بسته ها را استانداردسازی می نماید.

کارشناسان و متخصصان بهداشتی اعلام نموده اند مواضع سیاستِ این قوانین در کانادا در رأس فشار دنیای برای جلوگیری از جذابیت برندهای سیگار به ویژه میان جوانان و نوجوانان و کوچک کردن سایز پاکت های سیگار بوده است.

یک تحلیلگر ارشد این سیاست در انجمن سرطان کانادا با اشاره به 13 کشور دیگری که اقدامات مشابهی را صورت داده اند، مقررات بسته بندی ساده سیگارها را در کانادا، بهترین در دنیا دانسته است. برای مثال کانادا در حذف سیگارهای بلند و باریکی که به سیگارهای مخصوص زنان شهرت دارند، در دنیا پیشرو بوده است.

هم چنین از سال 2021 میلادی پاکت های پهن برای سیگارها در کانادا اجباری خواهد شد تا فضای بیشتری برای درج هشدارهای سلامتی روی آن ها فراهم گردد.

به گفته یک استاد روانشناسی دانشگاه واترلو بسته بندی های سیگارها به ابزارهای قدرتمند تجاری برای جلب توجه مصرف کنندگان تبدیل شده اند و تغییر آن ها به سبک های ساده می تواند راههای موثر برای کاهش استعمال دخانیات باشد.

این استاد دانشگاه می گوید بسته بندی های سیگارها به گونه ای هستند که مصرف کنندگان را به این تصور می اندازند که بعضی از برندها ضرر کمتری نسبت به بعضی دیگر دارند. برای مثال مطالعات نشان داده عموم مردم بر این باورند که پاکت های سیگار با رنگ های روشن و فضای سفید خطرات کمتری نسبت به همان محصولات با رنگ های تیره دارند.

بنا بر گزارش پایگاه خبری گلوبال نیوز کانادا، کارشناسان کانادایی قصد دارند با تیره تر کردن رنگ پاکت ها و با حذف لوگوها و نوشته های اضافی هشدارهای سلامتی درج شده روی پاکت های سیگار را برای مصرف کنندگان برجسته سازند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پاکت های سیگار در کانادا بی نام و نشان می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکت های سیگار در کانادا بی نام و نشان می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021