اسکی در پارک ملی اولنکا فنلاند

به گزارش آوای بورالان، پارک ملی Oulanka بین منطقه Ostrobothnia شمالی و Lapland گسترده شده و محوطه وسیعی از طبیعتی بکر و دست نخورده را پوشش می‌دهد. این پارک مکانی منحصر به فرد است، چرا که ترکیبی از طبیعت مناطق شمالی، جنوبی و شرقی کشور است. جانداران و گیاهان در معرض خطر بسیاری در این پارک وجود دارند. یکی از جذابیت‌های این پارک برای مسافران تور فنلاند، گله‌های گوزن‌های شمالی است که در این جنگل‌ها آزادانه حرکت می‌کنند.

اسکی در پارک ملی اولنکا فنلاند

مسافران تور فنلاند در تمام طول سال به این منطقه می‌آیند، حتی زمستان، زمانی که کل پارک با لایه‌ای ضخیم از برف پوشیده می‌شود. کوهنوردی و پیاده‌روی در طبیعت، محبوب‌ترین فعالیت در این منطقه است. طی کردن مسیر 80 کیلومتری جاده Karhunkierros یک چالش واقعی است، اما تجربه‌ای فوق‌العاده استثنائی به شما ارائه می‌دهد. در زمستان مسیرهای مختلف دیگری وجود دارند که می‌توانید با چوب اسکی، کفش‌های برف‌نوردی و خودروهای برفی آن‌ها را طی کنید. در تابستان گردشگران برای دوچرخه‌سواری، کانوسواری، جمع کردن توت‌ها و قارچ‌های وحشی به این بخش از فنلاند می‌آیند.

طبیعت بکر و دست نخورده‌ی این پارک، فعالیت‌های مفرح و مناظر تماشایی بسیاری را به مسافران تور فنلاند ارائه می‌دهد. تنوع زیستی این پارک آن را به یکی از منحصر به فردترین پارک‌های اروپا تبدیل می‌کند. تمام طول سال برای رفتن به این پارک عالی است. برای قایق‌سواری و پیاده‌روی بهار و تابستان را انتخاب کنید. برای اسکی و دیدن شفق قطبی در زمستان به سفر بروید. می‌توانید از Kuusamo یا Salla با اتوبوس خود را به این پارک برسانید. با هواپیما نیز می‌توانید به Kuusamo بروید. پارک تنها 60 کیلومتر با این شهر فاصله دارد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "اسکی در پارک ملی اولنکا فنلاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکی در پارک ملی اولنکا فنلاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021