وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین

چین برای جلب توجه گردشگرانی که به محیط زیست اهمیت میدهند، در کمپینی با بکار گیری وسایل نقلیه الکترونیکی از گردشگری سبز حمایت نموده است.

وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین

چین به دنبال ترویج گردشگری سبز و کاهش آلاینده‌های زیست محیطی به تولید ماشین‌های الکتریکی می‌پردازد و مجوز ساخت آن توسط دولت چین صادر شده است.

چین، به منظور گسترش گردشگری سبز، به جزیره هاینان ماشین‌های الکتریکی برای ارتباط و رفت و آمد روزانه توریست‌ها اهدا می‌کند. این یک فشار بزرگ توسط چین برای هدایت جهان به سمت وسایل نقلیه الکتریکی است.

چین به دنبال کاهش فروش وسایل نقلیه سوخت فسیلی و تلاش برای تسریع در استفاده از انرژی جایگزین است. خودروهایی که در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کنند، در استان هاینان برای ارتقای گردشگری پایدار تور چین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اشاره شده است رئیس جمهور Xi Jinping، در حال برنامه‌ریزی برای تبدیل هاینان به بهشت اقتصادی است. با این کار، رئیس جمهور چین اعلام کرد که کل جزیره هاینان را به یک منطقه آزاد تجاری آزمایشی تبدیل خواهد کرد.

به وسیله هاینان، نسل جدید درآمدهای اقتصادی از گردشگری و تجارت آسان‌تر خواهد شد. چین تعدادی وسیله نقلیه را به روشی علمی در هاینان کنترل خواهد کرد. آن‌ها قصد دارند این جزیره را به مکانی تبدیل کنند که مردم در آن به شیوه سبز زندگی کنند.

اداره ریاست جمهوری چین مجوز تولید خودروهای سوخت جدید می‌دهد.

این هدف افزایش 7 درصدی فروش NEV و توجه به ممنوعیت گازهای آلاینده هوا را به دنبال دارد، چرا که چین تلاش می‌کند هوا را در شهرهای آلوده مانند پکن، ماکائو و شانگهای پاک کند.

دولت چین همچنین وابستگی خود را به نفت وارداتی کاهش داده است.

بر اساس آمار، چین در سال 2009 به عنوان بزرگ‌ترین بازار خودرو در جهان و در سال 2015 به عنوان بزرگ‌ترین بازار NEV است.

چین در حال حاضر بزرگ‌ترین بازار خودرو الکتریکی را ایجاد کرده است. چین در سال گذشته بیش از نیمی از فروش جهانی را به خود اختصاص داده است.

منبع: kojaro.com
اخبار و مقالات مرتبط با "وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین"

شالیزارهای پلکانی، مزارعی هستند که در دامنه کوهستان‌ها و تپه‌ها ساخته می‌شوند. بعضی از این شالیزارهای پلکانی صدها یا شاید هزاران سال قدمت داشته باشند. این شالیزارهای زیبا در چین، محلی عالی برای کوهنوردی، پیاده‌روی و عکاسی هستند. ما بر اساس محبوبیت‌شان، 5 تا از بهترین شالیزارهای...

این هفت مسیر رویایی سفر با قطار در چین، نه تنها در شهرهای مقصد، جاذبه‌هایی فوق‌العاده زیبا و دیدنی دارند، بلکه منظره‌هایی عالی در طول مسیر از پنجره‌های قطار قابل رویت خواهد بود. اگر در مدت تور چین خود می‌خواهید در خود چین سفر کنید، به جای این که هواپیما را انتخاب کنید و تنها...

سوار شدن به قطار و پیاده شدن از آن در کشور خودتان ممکن است کاری راحت برایتان باشد، ولی در چین برای سوار شدن به قطار و پیاده شدن از آن چند کار اضافی باید انجام دهید. وقتی در مدت تور چین می‌خواهید قطار سوار شوید، چیزهایی وجود دارد که مسلما باید آن‌ها را بدانید.

شیرینی کیک ماه، یک شیرینی سنتی چین است که معمولا در زمان فستیوال نیمه پاییز خورده می‌شود. در این فستوال ویژه چین، خانواده‌ها دور هم جمع شده و در حال تماشای ماه، این کیک را می‌خورند. کیک ماه (Mooncake) به خاطر الهه ماه نامگذاری شده است. افسانه‌ها در چین می‌گویند این کیکی است که این...

فستیوال نیمه پاییز در روز پانزدهم هشتمین ماه در تقویم چینی جشن گرفته می‌شود. این زمان به صورت سنتی زمان برداشت محصول در چین بوده است. هر خانواده‌ای در چین این فستیوال را با غذاها و نوشیدنی‌های خوشمزه و متنوع جشن می‌گیرند. غذاهای خوشرنگ و خوشمزه این فستیوال محبوب در چین، طی قرن‌ها...

به "وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021