!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

واقعیت مجازی در خدمت هواپیمایی الاتحاد

به گزارش آوای بورالان، عینک های واقعیت افزوده از سرگرمی های جدید محسوب میشوند که برای خیلی ها سرگرم کننده هستند، هواپیمای اتحاد با آگاهی از علاقه مسافرین به این تکنولوژی استفاده از این فناوری را در پروازهای خود آزمایش میکند.

واقعیت مجازی در خدمت هواپیمایی الاتحاد

خطوط هواپیمایی الاتحاد در جهت رفاه و سرگرمی بیشتر مسافران سعی در استفاده از تکنولوژی‌های نوآورانه دارد. خطوط هواپیمایی الاتحاد، تکنولوژی سرگرم‌کننده جدیدی با نام VR (SkyLights Aero Virtual Reality) را برای به‌کارگیری در پرواز‌های خود آزمایش می‌کند. این تکنولوژی در مرحله اول در پرواز‌های فرست کلاس و کلاس بیزینس و در فرودگاه بین‌المللی ابوظبی، ترمینال 3 استفاده خواهد شد.

هدف از این آزمایش بلند مدت، تشخیص علایق و در واقع سرگرم کردن مسافران در فرودگاه و در پرواز‌هایی که در ابوظبی توقف دارند، است.

اسکایلاتس (SkyLights) تولیدکننده بازی‌های سرگرم کننده بوده و با تعدادی از خطوط هواپیمایی موفق همکاری می‌کند تا به کمک تکنولوژی واقعیت مجازی، تجربه مفرحی از انتقال بین آسمان و زمین را به مسافران ارزانی دارد. دفاتر این شرکت در سانفرانسیسکو، پاریس و تولوس (Toulouse) واقع شده است.

لیندا کلستینو (Linda Celestino) معاون مدیر تجارب مسافران می‌گوید:

ما در خطوط هواپیمایی الاتحاد همیشه سعی بر بهبود خدمات و مهمان‌نوازی داریم و این بار با تکنولوژی نوآورانه و سفارشی قصد سرگرم کردن مسافران را داریم.

آن‌ها با استفاده از تحقیقات به عمل آمده به این نتیجه رسیدند که مسافران مدرن امروزی، علاقه زیادی به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرواز دارند و می‌توان از این طریق نه تنها به آگاهی آن‌ها کمک کرد، بلکه باعث سرگرم شدن آن‌ها نیز شد. روز‌هایی که سالن‌های انتظار لوکس، با رفاه و محصولات مختلف به روز بودند به سر رسیده است.

مدیران خطوط هواپیمایی الاتحاد به این موضوع اشاره کرده‌اند که این تکنولوژی سبب خواهد شد که سرگرمی‌ها بیشتر سفارشی شده و برای هر مسافر متفاوت باشد. این سفارشی‌سازی بسته به دموگرافی که از شخص گرفته می‌شود متفاوت خواهد بود.

هدست‌های اسکایلایتس الوسکای (SkyLights ALLOSKY) تصویری سینمایی با کیفیت HD را به صورت دو بعدی و سه بعدی نمایش خواهد داد. سعی خواهد شد که استفاده از این هدست‌ها آسان بوده و هدفون‌ها نویز نداشته باشند.

هر کدام از این دستگاه‌ها باطری‌هایی خواهند داشت که بدین وسیله قادر خواهند بود به مدت 6 ساعت فیلم‌های 360 درجه و فانتزی، سریال‌های تلویزیونی، مستندها و برنامه‌های کودک را نمایش دهند.

در مدت آزمایش این پروژه، کارکنان الاتحاد در قسمت‌هایی از ترمینال این خدمات را ارائه داده و سپس از مسافران می‌خواهند که پرسشنامه‌ای را در این رابطه پر کنند.

منبع: travelandtourworld.com

به "واقعیت مجازی در خدمت هواپیمایی الاتحاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واقعیت مجازی در خدمت هواپیمایی الاتحاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021