واحد پول تایلند

بات (baht) و یا بت واحد پول تایلند است. قبل از همراهی با تور تایلند بد نیست با واحد پول رایج کشور مقصد مقداری آشنا شویم و لااقل یکبار هم که شده از روی تصویر آن‌ها را مشاهده کنیم.

واحد پول تایلند

برای سفر به کشور تایلند نیازی نیست که به همراه خود بات ببرید، بلکه باید به همراه خود دلار داشته باشید و پس از این که به تایلند رسیدید، می‌توانید از صرفی‌های سطح شهر که به صورت شبانه‌روزی به فعالیت می‌پرازند، اقدام کنید. برای این که هزینه‌های چنج شما هم پایین باشد، به سراغ صرافی‌های فرودگاه برای چنج کردن پول خود نروید. 

در تور تایلند صرافی‌ها برای چنج کردن پول شما به اسکناس‌های 100 باتی پول بیشتری را نسبت به تبدیل دلار شما به اسکناس 500 باتی دریافت می‌کنند.

در حال حاضر قیمت هر بات تایلند 123 تومان در ایران ارزش دارد. یکی از کارهایی که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند انجام ندهید، عوض کردن پول ایرانی با با تایلند است و حتما سعی کنید با خود دلار به همراه داشته باشید.

اسکناس های تایلندی 1000، 500، 100، 50 و 20 باتی هستند. برای این که در تور تایلند، پول خود را چنج کنید، باید پاسپورت خود را به همراه داشته باشید. البته یکی در میان بعضی از صرافی‌ها بدون همراه داشتن پاسپورت و کارت شناسایی هم ممکن است پول شما را چنج کنند. در تور تایلند پول زیادی به همراه خود نبرید، چون ممکن است که امنیت شما به خطر بیافتد. 

برای هر روز سفر خود به این کشور باید حداقل 100 دلار در نظر بگیرید و به همراه خود داشته باشید. 

اخبار و مقالات مرتبط با "واحد پول تایلند"

برای گردشگران کوله‌پشتی به دوش، رفتن به سمت جنوب شرقی آسیا سفری معمول و شناخته شده است. از دهه‌ 70 میلادی افراد زیادی در سراسر دنیا به این منطقه سفر می‌کنند. سفر به جنوب شرقی آسیا از تایلند زیبا شروع می‌شود، به لائوس در حال محبوب شدن می‌رسد و راه خود را از ویتنام و از معابد انگکور...

جزیره‌ی کوفنگان‌ (Ko Pha Ngan) در خلیج تایلند قرار دارد و بهترین مقصد برای سفری کم‌هزینه در جنوب‌شرق آسیا است. سفر توریست‌ها به این جزیره زیبا از دهه‌ی 1980 میلادی شروع شد و به دلیل وجود جشن‌های ماه کامل، کو فانگان به مقصدی محبوب تبدیل شد. سواحل زیادی در Ko Pha Ngan وجود دارد، اما اگر قصد...

شهرهایی در دنیا وجود دارند که مسافران آن‌ها حس بودن در خانه را دارند. این‌ها شهرهایی هستند که می‌توانید وارد یک کافی شاپ شوید و دوست پیدا کنید. جایی که ممکن است تصادفی به یک نفر برخورد کنید و در آخر با او دوست شوید. در این مطلب 11 تا از برترین شهرهای دنیا از نظر ارتباطات اجتماعی را...

کولایپ (Ko Lipe) در جنوب تایلند قرار دارد. سواحل زیبا هستند، آب‌ها گرم هستند و Ko Lipe جزیره ارزانی است. در سال‌های اخیر این جزیره توسعه پیدا کرده، با این حال نسبت به دیگر مقصدهای تایلند کمتر توسعه یافته است. علاوه بر این شما در این جزیره، نزدیک به پارک دریایی و ملی هستید؛ پارکی که دارای...

تایلند نسبت به دیگر کشور‌های جنوبی آسیا، سالانه از گردشگران بسیار بیشتری میزبانی می‌کند. تایلند زیبایی‌های بسیاری دارد و همه تایلند را با منظره‌های عالی، سواحل خیره‌کننده، فرهنگ غنی، میهمان‌نوازی، غذاهای لذیذ و مردم دوست‌داشتنی می‌شناسند.

به "واحد پول تایلند" امتیاز دهید

4 کاربر به "واحد پول تایلند" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با واحد پول تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021