!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

هواپیمایی امارات به پرداخت خسارت محکوم شد

به گزارش آوای بورالان، هواپیمایی امارات مجبور به پرداخت خسارت به مشتریان انگلیسی شد که به خاطر تاخیر در پروازهای این شرکت از پرواز دوم باز مانده اند.

هواپیمایی امارات به پرداخت خسارت محکوم شد

محکومیت هواپیمایی امارات قطعی شد؛ این شرکت هواپیمایی محکوم به پرداخت خسارت به مشتریان خود شد. پس از آنکه دادگاه عالی با درخواست شرکت هواپیمایی امارات مبنی بر تجدید نظر در حکم صادر شده در خصوص مشتریانی که پروازهای دومی خود را به خاطر تاخیر در پروازهای این خط هواپیمایی از دست دادند، مخالفت کرد، اکنون هزاران مسافر این ایرلاین منتظر دریافت مبلغ 600 یورو (529 پوند) از امارات هستند.

این حکم، میلیون‌ها پوند خسارت به این شرکت هواپیمایی مستقر در دبی تحمیل خواهد کرد. مدیر اجرایی CAA گفت که وقت آن رسیده است که امارات، بدهی خود به مشتریان را ادا کند.

این حکم که به EC261 معروف است، مربوط به قوانین حمایت‌کننده از حقوق مسافرین اروپایی در مورد پرداخت خسارت ناشی از سه ساعت تاخیر یا بیشتر است و در مورد مسافرانی اجرا می‌شود که پرواز آن‌ها از انگلستان با تاخیری کمتر از سه ساعت به فرودگاه دبی رسیده است، اما همین مقدار تاخیر کافی بود که آن‌ها از پرواز بعدی خود جا بمانند.

با این حال، امارات و چندین شرکت هواپیمایی دیگر در مورد این موضوع با هم اختلاف نظر پیدا کنند؛ زیرا پرواز بعدی خارج از محدوده اتحادیه اروپا بود و قوانین اتحادیه اروپا در مورد آن‌ها قابل اجرا نبود.

پیش از این، دادگاه تجدیدنظر در اکتبر سال 2017 درخواست امارات را برای تجدیدنظر در یک پرونده آزمایشی رد کرده بود.

درخواست تجدیدنظر شرکت هواپیمایی در دیوان عالی به این دلیل رد شد که این پرونده نکته قابل بحثی در مورد قانون مطرح نکرد و فرض بر این است که دیوان دادگستری اروپا پاسخ واضحی به مسئله داده است.

این خط هوایی توسط اداره هواپیمایی کشوری (CAA) ملزم به اصلاح سیاست‌ها و خط مشی خود و پرداخت مطالباتی شده که در گذشته از پرداخت آن‌ها سرباز زده است.

اندرو هینس، مدیر اجرایی CAA گفت که امارات باید مراقبت از مسافران را در اولویت کارهای خود قرار بدهد، نه این که به دنبال یافتن راه‌هایی برای ممانعت از برخوردار شدن مسافران از حقوق‌شان شوند.

امارات، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی خارجی فعال در انگلستان است که هر هفته، پروازهایی از هیترو، گاتویک، بیرمنگام، منچستر، نیوکاسل و گلاسکو به دبی انجام می‌دهد و به زودی استانستد هم به این شبکه اضافه خواهد شد.

این شرکت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین خطوط هوایی جهان، همیشه نسبت به رعایت تمام الزامات قانونی پایبند هستند.

منبع: theculturetrip.com

به "هواپیمایی امارات به پرداخت خسارت محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمایی امارات به پرداخت خسارت محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021