هفته انتهای لوشامپیونه؛ انتها لیگ یک فرانسه با پیروزی آمیان و گلزنی فدوس ، سقوط کنگام و کان به دسته پائین تر

به گزارش آوای بورالان، رقابت های هفته پایانی لوشامپیونه با برگزاری 10 دیدار هم زمان پیگیری شد.

هفته انتهای لوشامپیونه؛ انتها لیگ یک فرانسه با پیروزی آمیان و گلزنی فدوس ، سقوط کنگام و کان به دسته پائین تر

به گزارش،رقابت های هفته سرانجامی لوشامپیونه با برگزاری 10 دیدار هم زمان پیگیری شد که در یکی از مهم ترین آن ها تیم فوتبال آمیان به مصاف کنگام انتهای جدول رفت و پیروز شد با شکست این تیم حضورش برای فصل بعد در رقابت های لوشامپیونه را قطعی کند و چند پله صعود را تجربه کند.

گویراسی در دقیقه 14 گل اول آمیان را زد و سامان قدوس ملی پوش کشورمان که از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت گل دوم تیمش را در دقیقه 47 وارد دروازه کنگام کرد. مندی هم در دقیقه 67 تک گل تیمش را به ثمر رساند. بدین ترتیب آمیان 35 امتیازه شد و به رتبه پانزدهم جدول صعود کرد. سامان قدوس هم در این بازی نمره خوب فنی 8.4 را گرفت.

پاری سن ژرمن هم که پیش از قهرمانی اش را قطعی نموده بود با نتیجه 3 -1 مغلوب رنس شد تا با همان 97 امتیاز فصل را به سرانجام برساند.

تیم های فوتبال لیون، لیل و سنت اتین هم به ترتیب پس از پاریسی ها در رتبه دوم تا چهارم قرار گرفتند. دو تیم اول سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را گرفتند و تیم سوم باید برای پلی آف این رقابت ها به میدان برود و سنت اتین هم به لیگ اروپا رفت.

تیم فوتبال دیژون در رتبه هجدهم جدول هم باید در دیدار پلی آف به میدان برود و تیم های کان و کنگام هم به دسته پائین تر سقوط کردند.

نتایج هفته سرانجامی رقابت های لوشامپیونه به توضیح زیر است:

آمیان 2- 1 گنگام

آنژه 1- 1 سنت اتین

کان 0- 1 بوردو

دیژون 2- 1 تولوز

مارسی 1- 0 مون پلیه

نانت 0- 1 استراسبورگ

نیس 2- 0 موناکو

نیم المپیک 2- 3 لیون

رنس 3- 1 پاری سن ژرمن

رن 3- 1 لیل

سرقت خودروی گران قیمت کاوانی

پیروزی پر گل رم و بولونیا مقابل حریفان

مهاجم جنجالی در راه پاریس / جانشین کاوانی از ایتالیا می آید؟

قیمت جام اروپایی فراتر از دلار های نفتی/ الخلیفی به یک افتخار داخلی رضایت داد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هفته انتهای لوشامپیونه؛ انتها لیگ یک فرانسه با پیروزی آمیان و گلزنی فدوس ، سقوط کنگام و کان به دسته پائین تر" امتیاز دهید

1 کاربر به "هفته انتهای لوشامپیونه؛ انتها لیگ یک فرانسه با پیروزی آمیان و گلزنی فدوس ، سقوط کنگام و کان به دسته پائین تر" امتیاز داده است | 2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته انتهای لوشامپیونه؛ انتها لیگ یک فرانسه با پیروزی آمیان و گلزنی فدوس ، سقوط کنگام و کان به دسته پائین تر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021