نیکوهمت با رجحان مقابل اسپانیا به دیدار نهایی صعود کرد

به گزارش خبرنگاراعزامی مهر به اسپانیا، در ادامه روز دوم از دهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی دنیا و در رده سنی جوانان مجید نیکوهمت در وزن 76+ کیلوگرم همه رقبا را یکی بعد از دیگری شکست داد و به عنوان دومین کاراته کای ایران راهی مبارزه پایانی شد.

نیکوهمت با رجحان مقابل اسپانیا به دیدار نهایی صعود کرد

وی کار خود را با پیروزی یک بر صفر برابر الیور ریوست از کانادا شروع کرد و سپس برابر جورجیوس لیاتوس از یونان به فزونی 2 بر صفر دست یافت. نیکوهمت در سومین مبارزه خود بعد از تساوی 4 بر 4 برابر آواکیموف از روسیه با قانون سنشو (امتیاز اول) صاحب فزونی شد. این نماینده کشورمان در ادامه محمدطاها از مصر با طلای 2015 نوجوانان دنیا را 6 بر 3 از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی راه یافت.

نیکوهمت در این مرحله هم خوزه رافائل از اسپانیا را 3 بر صفر شکست داد و به عنوان دومین عضو تیم کاراته جوانان ایران راهی دیدار نهایی شد. وی عصر آدینه برای کسب مدال طلا به روی تاتامی می رود.

در رقابتهای امروز باربد صداقت با شکست همه رقبا به دیدار نهایی وزن 76- کیلوگرم راه یافت و قاسم خوبرو نیز به دیدار رده بندی رسید تا عصر فردا آدینه برای کسب مدال های طلا و برنز به دیدار رقبای خود بروند.

لیلا برجعلی در وزن 48- کیلوگرم، فاطمه سعادتی در وزن 53-، نگین آلتونی در وزن 59- و مینا یوسفی در وزن 59+ کیلوگرم، سید علی کریمی در وزن 68- کیلوگرم رده سنی جوانان با شکست برابر رقبای خود حذف شدند.

ضمن اینکه برای تیم ملی کاراته ایران تا کنون حدیثه جمال و احمدرضا محمودی دو مدال برنز کسب نموده اند.

این دوره از مسابقات با حضور 1710 کاراته کا از 109 کشور دنیا به میزبانی اسپانیا در سالن سانتیاگو مارتین شهر تنریف جریان دارد

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیکوهمت با رجحان مقابل اسپانیا به دیدار نهایی صعود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکوهمت با رجحان مقابل اسپانیا به دیدار نهایی صعود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021