!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

نژاد مردم تایلند

به گزارش آوای بورالان، تایلند مردمی مهربان، خونگرم، مهمان‌نواز و از همه مهمتر همیشه با لبخند دارد. در این مقاله شما را بیشتر با نژاد این مردم آشنا خواهیم کرد. در تور تایلند می‌توانید بیشتر با این مردم آشنا شوید.

نژاد مردم تایلند

بیشتر مردم تایلند از نژاد تای می‌باشند. برای آشنایی با این مردم مهمان‌نواز و دوست داشتنی به شما توصیه می‌کنیم با تور تایلند همراه شوید. نژادهای اقلیت نیز شامل حدود دو میلیون نفر مالایی نژاد در جنوب کشور، شمار کمی کامبوجی در شرق و نیز برخی قبایل می‌باشند. که در شمال و شمال‌غرب زندگی می‌کنند. تقریباً بقیه جمعیت از نژادهای لائو و شان هستند. اقلیت‌های نژادی کشور تایلند، عبارتند از چینی‌ها که 14 درصد جمعیت، یعنی حدود نه میلیون نفر و مهم‌ترین اقلیت تایلندی هستند. 

مهاجران چینی اولیه، هوکین‌ها بودند که بعد از قرن هجدهم، به عنوان ماموران جمع‌آوری مالیات برای خاندان سلطنتی به عنوان ماموران جمع آوری مالیات برای خاندان سلطنتی به تایلند وارد شدند. گروه دیگر چینی‌ها تئوچو بودند که در بانکوک به تاجران مهمی تبدیل شده‌اند.

بعدها با حاکم شدن کمونیست‌ها در چین، مهاجرت‌های وسیع و گسترده‌ای به تایلند صورت گرفت. چینی‌های مهاجر مردمی پرکار هستند و بر تجارت و امور اقتصادی کشور، تسلط دارند، اما برخلاف دیگر کشورهای منطقه، تمرکز ثروت در دست چینی‌ها، هیچ تنشی در تایلند ایجاد نکرده است.

شاید نزدیکی نژادی چینی‌ها و مردم تایلند مهم‌ترین عامل خویشاوندی دو نژاد در این سطح وسیع می‌باشد. از دیگر اقوام ساکن تایلند، مالایی‌ها هستند که در قسمت‌های جنوبی تایلند به زندگی می‌پردازند و مسلمان هستند. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند.

به "نژاد مردم تایلند" امتیاز دهید

4 کاربر به "نژاد مردم تایلند" امتیاز داده اند | 3.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نژاد مردم تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021