!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

نماینده ویژه رئیس جمهور اندونزی در امور دینی منصوب شد

به گزارش آوای بورالان، رئیس جمهور اندونزی، شفیق مغنی را به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در امور مصاحبه و همکاری های بین ادیان و تمدن ها رسماً منصوب کرد. شفیق مغنی به جای دین شمس الدین که از 21 سپتامبر استعفا کرد، منصوب شد.این انتصاب بر اساس حکم ریاست جمهوری شماره 52 سال 2018 صورت پذیرفت.

نماینده ویژه رئیس جمهور اندونزی در امور دینی منصوب شد

شفیق پس ازاین انتصاب رسمی توسط رئیس جمهور، تصمیم گرفت که از موقعیت خود به عنوان رئیس روابط بین ادیان و تمدن های سازمان محمدیه، غیر فعال گردد.

جوکووی همچنین اظهار داشت که شفیق را به منظور توسعه گفتگوی و همکاری بین ادیان در داخل و خارج از کشور مامور کرد.

علاوه بر این، شفیق وظیفه دارد زندگی مسلمانان اندونزی بر اساس اصل میانه رویی و اعتدال و یا زندگی اسلام معتدل را تبلیغ و ترویج کند.

شفیق یک اندیشمند مسلمان است که عناوین استاد تمام وقت (پروفسور) تمدن اسلامی در دانشگاه اسلامی دولتی سونان امپل شهر سورابایا و رئیس دانشگاه محمدیه شهر سیدوارجو، جاوه شرقی در کارنامه خود به ثبت رسید.

علاوه بر این، عنوان رئیس محمدیه منطقه جاوه شرقی و عضور هیات رئیسه محمدیه داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نماینده ویژه رئیس جمهور اندونزی در امور دینی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ویژه رئیس جمهور اندونزی در امور دینی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021