!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش آوای بورالان، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی این دانشگاه را اعلام نمود.

نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه آوای بورالان، مطابق اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نتایج آزمون معین سطح توانمندی زبان انگلیسی این دانشگاه در سایت www.azmoon.net اعلام شد و داوطلبان با توجه به نمره کسب شده می توانند در یکی از سطوح سه گانه دوره های آموزشی زبان ثبت نام نمایند.

داوطلبانی که نمره آزمون معین سطح آن ها تا 390 شده در کلاس های سطح یک؛ داوطلبانی که نمره آن ها بین 400 تا 590 شده در کلاس های سطح دو و داوطلبانی که نمره آزمون معین سطح آن ها 600 و یا بالاتر شده، ضروری است در کلاس های سطح سه ثبت نام نمایند. کلاس های مذکور در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و 9 ساعت در هفته خواهد بود که جزئیات و روز های برگزاری کلاس ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیلی از شرکت در آزمون مذکور باز مانده اند در صورت تمایل می توانند در دوره آموزشی سطح 1 ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021