ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی این دانشگاه را اعلام نمود.

نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مطابق اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نتایج آزمون معین سطح توانمندی زبان انگلیسی این دانشگاه در سایت www.azmoon.net اعلام شد و داوطلبان با توجه به نمره کسب شده می توانند در یکی از سطوح سه گانه دوره های آموزشی زبان ثبت نام نمایند.

داوطلبانی که نمره آزمون معین سطح آن ها تا 390 شده در کلاس های سطح یک؛ داوطلبانی که نمره آن ها بین 400 تا 590 شده در کلاس های سطح دو و داوطلبانی که نمره آزمون معین سطح آن ها 600 و یا بالاتر شده، ضروری است در کلاس های سطح سه ثبت نام نمایند. کلاس های مذکور در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و 9 ساعت در هفته خواهد بود که جزئیات و روز های برگزاری کلاس ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیلی از شرکت در آزمون مذکور باز مانده اند در صورت تمایل می توانند در دوره آموزشی سطح 1 ثبت نام نمایند.

به "نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج آزمون مشخص سطح توانمندی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021