نادال برای دوازدهمین قهرمانی اش در تنیس آزاد فرانسه چقدر پاداش گرفت؟

ستاره تنیس اسپانیا با تاریخ سازی در دومین گرنداسلم فصل، رقم قابل توجهی به درآمدهای خود افزود.

نادال برای دوازدهمین قهرمانی اش در تنیس آزاد فرانسه چقدر پاداش گرفت؟

به گزارش خبرنگاران، رافائل نادال روز گذشته (یکشنبه) با غلبه بر دومنیک تی یم دوازدهمین قهرمانی اش در رقابت های تنیس آزاد فرانسه، نه تنها تاریخ سازی کرد بلکه پاداش اقتصادی قابل توجهی به جیب زد.

در تاریخ عصر جدید تنیس دنیا، هیچ بازیکن نتوانسته است در یک گرنداسلم 12 قهرمانی کسب کند و این کاری است که نادال با فتح رولان گاروس انجام داد. او حالا 18 قهرمانی گرنداسلم در کارنامه افتخارات خود دارد و دو قهرمانی دیگر می خواهد تا به پرافتخارترین تنیسور دنیا یعنی راجر فدرر برسد.

مسئولان دومین گرنداسلم فصل، سال جاری کل پاداش های اقتصادی که به شرکت کنندگان این رقابت ها می دهند را به میزان 8 درصد افزایش داده اند، ضمن اینکه مقدار این پاداش ها در بخش زنان و مردان را یکسان سازی نموده اند. از این رو نادال به سبب قهرمانی اش 2.3 میلیون یورو پاداش می گیرد، همان رقمی که آشلی بارتی، قهرمان بخش زنان گرفته است.

در همین حال دومنیک تی یم نایب قهرمان بخش مردان و مارکتا وندوروسوا نایب قهرمان بخش زنان هم هر یک به سبب کسب این عنوان 1.1 میلیون یورو پاداش گرفتند.

صعود به هر مرحله از رولان گاروس اما پاداش های خاص خودش را هم دارد. رسیدن به نیمه نهایی اوپن فرانسه برای 4 نفری که در هر دو بخش به این مرحله راه یافتند، 590 هزار یورو پاداش دارد و این پاداش برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی 415 هزار یورو است. جوایز نقدی صعود به دور چهارم، سوم، دوم و اول هم به ترتیب 243 هزار یورو، 143 هزار یورو، 87 هزار یورو و 46 هزار یورو بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نادال برای دوازدهمین قهرمانی اش در تنیس آزاد فرانسه چقدر پاداش گرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادال برای دوازدهمین قهرمانی اش در تنیس آزاد فرانسه چقدر پاداش گرفت؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021