با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

نابودی گسترده اسکناس در چین برای مقابله با کرونا

بانک مرکزی چین برای مقابله با کرونا روش دردناکی را انتخاب نموده است.

نابودی گسترده اسکناس در چین برای مقابله با کرونا

به گزارش ایسنا به نقل از سی ان ان، بانک مرکزی چین با هدف مقابله با شیوع سریع ویروس کرونا در سطح این کشور اظهار داشت که در نظر دارد تا با جمع آوری اسکناس های آلوده، آن ها را شستشو و در صورت لزوم امحا کند. به گفته این بانک، اسکناس ها در کنار ساختمان های عمومی، آسانسورها و وسایل نقلیه جزو اصلی ترین راه های انتقال ویروس کرونا هستند و به دلیل گستردگی تماس مردم با آن ها، باید پاکیزه بمانند.

طبق دستورالعمل جدید بانک مرکزی چین، همه بانک ها باید پیش از تحویل وجه نقد به مشتریان آن ها را ضد عفونی نموده و دست کم یک هفته قبل از تحویل به مشتریان خود با استفاده از حرارت و اشعه ماورا بنفش، ویروس های آن را از بین ببرند. هم چنین اسکناس های بسیار آلوده باید سوزانده و نابود شوند.

هم چنین بانک مرکزی برای کاستن از سرعت تکثیر بیماری تنها در ماه ژانویه چهار میلیارد قطعه اسکناس جدید را چاپ و روانه بازار کرد تا جایگزین اسکناس های قدیمی شوند که بخش بسیار بزرگی از این اسکناس ها به ووهان یعنی کانون شیوع ویروس کرونا فرستاده شده است.

بانک مرکزی چین هم چنین با صدور بیانیه ای از مردم این کشورخواسته است تا حد امکان از ابزارهای پرداخت الکترونیکی استفاده نمایند و فعلا وجه نقد را کنار بگذارند. این بانک اقدامات اخیر را در راستای عمل به تعهدات نظام اقتصادی و بانکی برای مهار بیماری ویروسی جدید عنوان نموده است.

اکنون دست کم در 27 کشور از هر پنج قاره دنیا ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است. بیش از 71 هزار نفر به این ویروس مبتلا و بیش از 1770 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

پیش تر بسیاری از شرکت های بزرگ چینی که دارای کارکنان زیادی هستند نیز از نیروهای خود خواسته بودند تا در خانه بمانند و از آنجا کار نمایند مساله ای که احتمالا بزرگ ترین تجربه کار در خانه طی سال های اخیر در دنیا خواهد بود.

منبع: عصر ایران

به "نابودی گسترده اسکناس در چین برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نابودی گسترده اسکناس در چین برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021