میت ایکس سریعتر از حد انتظار وارد بازار می گردد؟ ، هواوی در راستا فتح ماراتن غول های فناوری چین و کره

جدیدترین پوسترهای منتشر شده از گوشی هواوی میت ایکس حکایت از آن دارند که قرار است این گوشی زودتر از موعدی که حدس زده می شد وارد بازار چین گردد.

میت ایکس سریعتر از حد انتظار وارد بازار می گردد؟ ، هواوی در راستا فتح ماراتن غول های فناوری چین و کره

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گوشی میت ایکس هواوی، یکی از امیدهای مهم این شرکت برای موفقیت در بازار بین الملل است چرا که این گوشی تاشو است.

مدت زیادی از معرفی گوشی هواوی میت ایکس نمی گذرد اما بسیاری از افراد برای خرید این گوشی لحظه شماری می نمایند. این گوشی را می توان واضح ترین نماد رقابت بین برندهای کره و چین دانست. پس از آن که سامسونگ در عرضه گوشی جدید و تاشو خود با مشکلاتی رو به رو شد. اکنون هواوی میخواهد بازار گوشی های تاشو را به سمت خود منحرف کند.

اگرچه در پوستر جدید برند هواوی هیچ تاریخی درج نشده است، اما در این پوستر تاکید شده که رونمایی از گوشی جدید هواوی نزدیک است. البته توجه داشته باشید که این گوشی ابتدا در چین وارد بازار می گردد و سپس به بازارهای دیگر وارد می گردد.

احتمالا با دو نسخه از میت ایکس رو به رو خواهیم بود که یکی از این نسخه ها پیشرفته تر و دیگری استاندارد است البته این موضوع کاملا در حد شایعه است و هنوز تا تایید فاصله زیادی دارد. گوشی هواوی میت ایکس که با شماره مدل TAH-AN00 ثبت شده است، دارای یک آداپتور برق جدید است که احتمالا همان شارژر40 واتی نخواهد بود که با میت 20 ایکس رونمایی می گردد. درواقع این شارژر قوی تر و 65 واتی خواهد بود.پیشبینی می گردد این آداپتور از دستگاه هایی مانند میت 20 پرو و پی سی پرو پشتیبانی کند چرا که هر دو از Super سوپر شارژ 40 واتی پشتیبانی می نمایند.

منبع: انتخاب

به "میت ایکس سریعتر از حد انتظار وارد بازار می گردد؟ ، هواوی در راستا فتح ماراتن غول های فناوری چین و کره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میت ایکس سریعتر از حد انتظار وارد بازار می گردد؟ ، هواوی در راستا فتح ماراتن غول های فناوری چین و کره"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021