مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران برای حضور در مراسم افتتاح سی و نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اسپانیا فیتور چهارشنبه 3 بهمن راهی مادرید می گردد.

مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مدت حضور خود در اسپانیا با دبیرکل سازمان دنیای گردشگری، وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا، رئیس شورای میراث ملی اسپانیا و رئیس موزه باستان شناسی آلیکانته (ایالت والنسیا) دیدار و گفت وگو خواهد نمود.

علاوه بر این، او در همایشی که با حضور کارآفرینان و تورگردانان فعال ایرانی و اسپانیایی در حوزه گردشگری برگزار خواهد شد نیز حضور پیدا نموده و به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا 7 بهمن (27 ژانویه) دایر خواهد بود، به عنوان یکی از نمایشگاه های اصلی و مهم صنعت گردشگری دنیا در مساحتی به وسعت 67 هزار و 500 مترمربع که نسبت به سال گذشته 2.5 درصد افزایش یافته و با حضور 10 هزار و 485 شرکت از 165 کشور دنیا برگزار می گردد.

ایران از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه است که سال جاری 31 تور اوپراتور، بخشی از ظرفیت ها، امکانات و جاذبه های گردشگری و هنری کشور را به نمایش خواهند گذاشت.

ارائه پوستر، راهنما و نرم افزارهای چندرسانه ای حاوی اطلاعات گردشگری و جاذبه های تاریخی، طبیعی و دیدنی ایران و معرفی صنایع دستی از جمله برنامه های غرفه ایران در نمایشگاه فیتور خواهد بود.

منبع: سازمان میراث فرهنگی

به "مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021