مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران برای حضور در مراسم افتتاح سی و نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اسپانیا فیتور چهارشنبه 3 بهمن راهی مادرید می گردد.

مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مدت حضور خود در اسپانیا با دبیرکل سازمان دنیای گردشگری، وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا، رئیس شورای میراث ملی اسپانیا و رئیس موزه باستان شناسی آلیکانته (ایالت والنسیا) دیدار و گفت وگو خواهد نمود.

علاوه بر این، او در همایشی که با حضور کارآفرینان و تورگردانان فعال ایرانی و اسپانیایی در حوزه گردشگری برگزار خواهد شد نیز حضور پیدا نموده و به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا 7 بهمن (27 ژانویه) دایر خواهد بود، به عنوان یکی از نمایشگاه های اصلی و مهم صنعت گردشگری دنیا در مساحتی به وسعت 67 هزار و 500 مترمربع که نسبت به سال گذشته 2.5 درصد افزایش یافته و با حضور 10 هزار و 485 شرکت از 165 کشور دنیا برگزار می گردد.

ایران از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه است که سال جاری 31 تور اوپراتور، بخشی از ظرفیت ها، امکانات و جاذبه های گردشگری و هنری کشور را به نمایش خواهند گذاشت.

ارائه پوستر، راهنما و نرم افزارهای چندرسانه ای حاوی اطلاعات گردشگری و جاذبه های تاریخی، طبیعی و دیدنی ایران و معرفی صنایع دستی از جمله برنامه های غرفه ایران در نمایشگاه فیتور خواهد بود.

به "مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مونسان برای حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه فیتور به اسپانیا سفر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021