!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

شکوه تمدن های جهان توسط موزه لوور در تهران به نمایش در می آید

به گزارش آوای بورالان، 50 اثر از آثار موزه‌ لوور با عنوان «شکوه تمدن‌های جهان» از 14 اسفند امسال تا 18 خرداد 97، به مدت چهار ماه در موزه‌ ملی ایران به نمایش در می‌آیند.

شکوه تمدن های جهان توسط موزه لوور در تهران به نمایش در می آید

پس از نمایش دو مجموعه تاریخی از کشورهای کره جنوبی و ارمنستان در موزه ملی ایران در ماه‌های گذشته و نمایش دو تک اثر «منشور کوروش» و «پنه لوپه» در چند سال اخیر در موزه مادر ایران، این بار نوبت به نمایش آثاری از موزه لوور در این موزه رسیده است.

رئیس موزه ملی ایران در این باره چنین گفت:

50 اثر از آثار موزه لوور فرانسه با عنوان «شکوه تمدن های جهان» به مدت چهار ماه در موزه ملی ایران به نمایش در می‌آیند. این نمایشگاه مجموعه‌ای بیش از پنجاه اثر از تمدن‌های باستان در غرب آسیا، اروپا و شمال آفریقا از جمله تمدن های سومر، آشور، هیتی، مصر باستان، یونان و روم باستان و مجموعه‌ای از نقاشی، طراحی و لیتوگرافی از آثار هنرمندان بزرگ اروپا مانند «اوژن دلاکروا» و «کامیل کورو» را شامل می‌شود.

آکنده در ادامه سخنانش افزود:

این مجموعه آثار از هشت بخش موزه لوور انتخاب شده‌اند و براساس طرح محتوایی نمایشگاه در چهار بخش اصلی با عناوین «تولد یک مجموعه»، «تولد یک افزودن، شکوه تمدن های جهان، موزه»، «رویای جهانی شدن» و «یک موزه زنده»، به نمایش در می‌آیند.

گفتنی است بسیاری از این آثار از سالن های اصلی موزه لوور انتخاب شده‌اند که از شاخص‌ترین آن‌ها می توان به پیکره «ابوالهول» از سنگ بازالت مربوط دوره «فرعون هاکور» اشاره کرد: این اثر از بخش عتیقات مصر باستان در سالن «سولی لوور» انتخاب شده است.

به "شکوه تمدن های جهان توسط موزه لوور در تهران به نمایش در می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوه تمدن های جهان توسط موزه لوور در تهران به نمایش در می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021