مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ ازتعرفه های تجاری دولت ترامپ علیه چین تا گوشی های جدید لنوو

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ ازتعرفه های تجاری دولت ترامپ علیه چین تا گوشی های جدید لنوو

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

طی روزهای اخیر کارشناسان امنیتی گوگل افشا کردند که شماری از هکرها پیروز شده اند به گوشی های آیفون نفوذ نمایند و مقادیری گسترده از اطلاعات کاربران را رصد نمایند. اکنون بعضی منابع وابسته به دولت چین مدعی شده اند دولت از این شرایط برای بعضی منافع خود سوء استفاده نموده است.

گزارشها حکایت از آن دارند که رنگبندی جدید گوشی هواوی P30 Pro در راه است. این گوشی محبوب که پیش از این نیز رنگهای زیبایی داشت اکنون با دو رنگ فانتزی بنفش کمرنگ(لاوندر) و آبی مه آلود در راه است.

شرکت چینی اوپو به تازگی ترکیب جدیدی از گوشی های خود را با چهار دوربین معرفی نموده است، اما اکنون سری دیگری نیز در حال ورود به بازاراست که چهار دوربین دارد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ تعرفه های تجاری جدیدی علیه چین وضع نموده که به طور مستقیم محصوات اپل مثل اپل واچ و ایرپاد را تحت تاثیر قرار می دهد.

سری اینجوی هواوی از گوشی هایی است که به سرعت در سراسر دنیا محبوب شده است. به نظر می رسد هواوی میخواهد نسل جدیدی از تلفن های هوشمند را معرفی کند.

بر اساس گزارش هایی که از هفته گذشته منتشر شده بود به زودی شاهد گوشی های جدید لنوو خواهیم بود. این گوشی ها دارای مشخصاتی هستند که از پیش در خصوص آن ها شایعاتی مطرح شده بود.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ ازتعرفه های تجاری دولت ترامپ علیه چین تا گوشی های جدید لنوو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ ازتعرفه های تجاری دولت ترامپ علیه چین تا گوشی های جدید لنوو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021