مناظر سورئال تپه های دانشیا در چین

زمین‌چهر دانشیا (Danxia Landform) شامل مجموعه‌ای از تپه‌های رنگارنگ است و در بخش جنوبی کشور چین قرار دارد. شاید با دیدن تصاویر این تپه‌ها به این فکر بیافتید که این‌ها تنها نقاشی‌هایی سورئال هستند؛ با این حال اشتباه نکنید، این تپه‌های خیال‌انگیز واقعی بوده و یکی از شگفتی‌های بی‌مانند طبیعت هستند.

مناظر سورئال تپه های دانشیا در چین

نوارهای رنگی روی این تپه‌ها، نتیجه فرایندهای زمین‌ساختی هستند. فرایندهایی که بعد از دوره ژوراسیک در حدود 145 تا 66 میلیون سال قبل اتفاق افتاده‌اند. این تپه‌های رنگارنگ ماسه سنگی، همچنین تعداد زیادی غار کم عمق را در زیر خود پنهان کرده‌اند. بازدید از این غارها برای علاقه‌مندان به غارشناسی یک تجربه فوق‌العاده لذت‌بخش خواهد بود. دانشیای چین در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

مسافران تور چین برای دیدن این تپه‌ها معمولا به شهر کوچک Zhangye می‌روند؛ از آنجا رسیدن به این مناظر طبیعی باشکوه و رویایی به آسانی ممکن است. برای جذب بیشتر توریست‌ها به این نقطه از چین، راه‌ها، پیاده‌راه‌های چوبی و مسیرهای بسیاری ساخته شده‌اند؛ این مسیرها تجربه کوهنوردی در میان این تپه‌ها را راحت و لذت‌بخش کرده‌اند. در کنار طبیعت زیبا، معبدهای باستانی زیادی در گوشه گوشه این منطقه پیدا می‌شوند. تمام این جاذبه‌ها، سفر به این نقطه از چین را برایتان فراموش‌نشدنی می‌کنند.

به "مناظر سورئال تپه های دانشیا در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناظر سورئال تپه های دانشیا در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021