مقدماتی یورو 2020 ، پنجمین برد پیاپی ایتالیا و اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، مسابقات مقدماتی جام ملت های اروپا (یورو 2020) با پیروزی ایتالیا و اسپانیا همراه بود.

مقدماتی یورو 2020 ، پنجمین برد پیاپی ایتالیا و اسپانیا

در شب نخست دور پنجم مسابقات مقدماتی یورو 2020، تیم ملی فوتبال ایتالیا در خانه ارمنستان به میدان رفت، لاجوردی پوشان در حالی که خیلی زود با یک گل از حریف خود عقب افتادند، در ادامه توانستند کنترل بازی را به دست بگیرند و با به ثمر رساندن سه گل، بلوتی (2) و پلگرینی حریف خود را شکست دهند.

شاگردان روبرتو مانچینی، با این نتیجه به پنجمین برد پیاپی خود دست یافتند و پیروز شدند با 15 امتیاز با قاطعیت بر صدر جدول گروه جی اروپا تکیه زنند. در دو دیدار دیگر این گروه بوسنی با نتیجه 5-0 از سد لیختن اشتاین گذشت و فنلاند هم در خانه با یک گل یونان را از پیش رو برداشت. بعد از ایتالیای 15 امتیازی، فنلاند با 12 و بوسنی با 7 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.

در گروه اف، اسپانیا در دیداری سخت و پرحاشیه پیروز شد با نتیجه 2-1 رومانی را در بخارست از پیش رو بردارد. در این دیدار سرخیو راموس، ابتدا در دقیقه 29 و از روی پنالتی لاروخا را 1-0 پیش انداخت و در دقیقه 47 پاکو آلکاسر نتیجه را به 2-0 تغییر داد.

در ادامه بازی رومانی با حملات متعدد روی دروازه اسپانیا پیروز شد در دقیقه 60 با گل فلورین اندون اختلاف را به حداقل برساند. بازیکنان رومانی در دقایق باقی مانده بازی حملات بسیاری روی دروازه اسپانیا ترتیب دادند. در دقیقه 80 هم دیگو یورنته با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد تا اسپانیا ده دقیقه خاتمهی را ده نفره دنبال کند اما در نهایت بازی با همان نتیجه 2-1 به خاتمه رسید.

در دو دیدار دیگر این گروه، نروژ با 2 گل از سد مالت گذشت و سوئد هم در مصافی ساده با نتیجه 4-0 جزایر فارو را شکست داد.

در خاتمه دور پنجم بازی های گروه اف، اسپانیا با کسب پنج برد پیاپی به 15 امتیاز رسید و سوئد و نروژ با 10 و 8 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در دیدارهای گروه دی مقدماتی یورو 2020 هم، دانمارک توانست با نتیجه 6-0 جبل الطارق را در شکست دهد و ایرلند جنوبی و سوئیس هم در دوبلین به تساوی 1-1 رضایت دادند. در این گروه هم ایرلند جنوبی با 11 امتیاز در صدر قرار گرفته است و تیم های سوئیس و دانمارک با 8 و 5 امتیاز در تعقیب ایرلند هستند.

دیگر دیدارهای مرحله مقدماتی یورو2020 جمعه6 سپتامبر برگزار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مقدماتی یورو 2020 ، پنجمین برد پیاپی ایتالیا و اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقدماتی یورو 2020 ، پنجمین برد پیاپی ایتالیا و اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021