مقایسه هتل های 4 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت سوم)

به گزارش آوای بورالان، در صورتی که در دو مقاله قبل همراه ما بودید، می دانید که در این نگارش به بررسی هتل های پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانس های چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان پرداخته ایم، در قسمت سوم به بررسی تور نمایشگاه گوانجو در هتل 4 ستاره YUTONG گوانجو واقع در خیابان  TIANHET هتل 4 ستاره Star شهر گوانجو چین و هتل 4 ستاره نانیانگ کینگ گیت Nanyang King Gate شهر گوانجو چین خواهیم پرداخت.

مقایسه هتل های 4 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت سوم)

هتل 4 ستاره YUTONG گوانجو واقع در خیابان TIANHE

فاصله تا محل نمایشگاه گوانجو با پای پیاده حدود 6 کیلومتر  و با تاکسی حدود 7 کیلومتر که معمولا کمتر از 15 دقیقه خواهد بود. حضور 24 ساعته تاکسیهای دارای تاکسی متر در مقابل درب هتل و نزدیکی به ایستگاه مترو از نکات قابل توجه این هتل است. رستورانهای KFC، پیتزا HOT و Starbucks Coffe در چند قدمی ضلع شرقی هتل و همچنین هایپر مارکت بزرگ VANGUARD که در 5 طبقه تمامی مایحتاج مسافرین را با کمترین قیمت در اختیارشان قرار میدهد. هتل یوتانگ  در سال 2006 افتتاح شده است و در اواخر سال 2012 بازسازی کامل گردید و با دکوراسیون و معماری داخلی جدید همچون یک هتل نوساز در اختیار مسافرین قرار گرفت. فاصله هتل تا مرکز شهر حدود 3 کیلومتر میباشد. میزان رضایت مسافرین این هتل از مجموعه هتل و خدمات آن از سطح مطلوبی برخوردار است چنانکه این هتل 4 ستاره از مسافرین خود در سایت آگودا از مجموع 40 Reviews و نظر درج شده با Rate  7/4، درجه Very Good  را گرفته است. در سایت بوکینگ دات کام نیز از مجموع 24  Reviews درجه 7/1 را با درجه Good دریافت کرده است. در سایت بسیار معتبر تریپ ادوایزر نیز از مجموع 177  نظر (Reviews) درج شده امتیاز نزدیک به 4 از 5 را دریافت کرده، چنانچه تعداد 20 نفر از آنها به آن درجه  Excellent و تعداد 69 نفر به آن  Very Good داده اند. تجربه نگارنده از اقامت در این هتل در ایام نمایشگاه گوانجو در قالب تور گوانجو نیز موید این آمار و ارقام میباشد که این هتل یکی از بهترین گزینه های موجود میباشد که با قیمتی مناسب، سطح بالایی از خدمات را به مسافرین ارائه می دهد و با موقعیت مکانی بی نظیر خود هر آنچه که یک مسافر ایرانی تور نمایشگاه گوانجو بخواهد در اختیارش قرار میدهد.

هتل 4 ستاره Star شهر گوانجو چین

فاصله هتل تا محل نمایشگاه با تاکسی کمتر از 12 کیلومتری واقع در شمال مرکز نمایشگاهی گوانجو میباشد که با تاکسی حدود 25 دقیقه زمان خواهد برد. این هتل در سال 1991 ساخته شده است و آخرین بازسازی آن مربوط به 11 سال پیش در سال 2005 می باشد. این هتل که بعلت قرار گرفتن در نزدیکی هتل نوساز هیلتون چندان نو به نظر نمی رسد در منطقه نسبتا خوبی قرار گرفته و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی از آن راحت میباشد. این هتل طبق آخرین آمارها از نظرات مسافرین، امتیازات پایینی را کسب کرده است، چنانچه سایت booking.com از مجموع 80 نظر  Reviews امتیاز پایین 5/6 از 10 را به این هتل داده است و مخاطبین سایت آگودا که دراین هتل اقامت کرده اند از مجموع 209 نظر  Reviews نزدیک به 6/6 را بصورت میانگین به این هتل داده اند که وضعیت نسبتا متوسطی را نشان میدهد. سایت تریپ ادوایزر نیز از مجموع 193 نظر امتیاز نزدیک به 3/5 از 5 را به این هتل داده است.

هتل 4 ستاره نانیانگ کینگ گیت Nanyang King Gate شهر گوانجو چین

این هتل که در شمال رودخانه شهر گوانجو قرار گرفته، کمتر از 16 کیلومتر با مرکز نمایشگاهی پاژو فاصله دارد که مسافر با تاکسی کمی بیشتر از 20 دقیه بدون در نظر گرفتن ترافیک در راه خواهد بود . سال ساخت این هتل به 11 سال پیش بازمیگردد. booking.com با 30 نظر و آگودا با 62 Reviews متفقا 6/7 امتیاز از مجموع 10 امتیاز را به این هتل اختصاص داده اند که این امتیاز میانگین میزان رضایت مسافرین این هتل از خدمات آن میباشد که در این دو سایت معتبر درج گردیده است. وب سایت تریپ ادوایزر نیز از مجموع 226 نظر ارائه شده در مورد میزان رضایت مسافرین این هتل امتیاز 3/8 از 5 را به این هتل داده. از نقاط قوت این هتل به نزدیکی به ایستگاه مترو و از نقاط ضعف آن عدم وجود رستوران و مراکز خرید در اطراف هتل میباشد.

به "مقایسه هتل های 4 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت سوم)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه هتل های 4 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت سوم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021