!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)

به گزارش آوای بورالان، در این مقاله به اختصار به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان می پردازیم. با بررسی پکیج تورهای موجود در بازار جهت بازدید از یکصدو نوزدهمین دوره نمایشگاه گوانجو چین در فروردین و اردیبهشت 1395 مصادف با ماههای  آپریل و  می 2016، به نام چند هتل مشخص برخورد می کنیم، هتلهای 5 ستاره  CAVAN و  DONGFANG و همچنین هتلهای 4 ستاره  YUTONG STAR و NANYANG KING GATE شهر گوانجو چین. در تورهای ترکیبی گوانجو و شهر شنزن نیز یک هتل 4 ستاره به نام CENTURY PLAZA و یک هتل 5 ستاره به نام  SUNSHINE وجود دارد. نگارنده در اینجا جهت بررسی و مقایسه این هتلها علاوه بر اطلاعات آنلاین که با ارقام و اعداد سر وکار دارد به مشاهدات و تجربیات میدانی خود نیز اشاره خواهد داشت.

مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)

مرکز نمایشگاهی بین المللی شهر گوانجو چین که در نقشه با عنوان China Import And Export Exhibition Center قابل مشاهده است در میانه رودخانه اصلی شهر گوانجو به نام  ZHUJIANG قرار گرفته است. از آنجاییکه مسافرین با قصد بازدید از این نمایشگاه عازم شهر گوانجو گشته اند، نسبت فاصله هتل به مرکز نمایشگاهی گوانجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا مسافرین حداقل روزانه یک بار به محل نمایشگاه مراجعه خواهند کرد. عدم انتخاب هتل مناسب سبب اتلاف وقت مسافرین و همچنین خستگی ناشی از حضور بیش از حد در سرویسهای نمایشگاهی بویژه در ساعتهای پیک ترافیک صبحگاهی خواهد شد. نکته دیگری که از اهمیت ویژه ای برخوردار است محیط اطراف هتل میباشد. اغلب افراد در بازه زمانی 4 الی 5 بعد از ظهر بازدید خود را به پایان رسانده و به سمت هتل خود بازمیگردند، این بدان معناست که بیشتر افراد تا پایان شب، 5 الی 7 ساعت زمان آزاد دارند که میتوان برای آن برنامه ریزی داشت. درصورتیکه هتل خود را با مطالعه انتخاب کرده باشید به این نکته توجه خواهید داشت که لوکیشن هتل از چه میزان اهمیت برخوردار خواهد بود. پاسخ به این پرسشها میتواند مسافرین را در انتخاب یک تور نمایشگاه گوانگجو که سفری امن و آرام را برایشان رقم بزند، یاری کند.

  • اینکه آیا در محیط اطراف هتل مجموعه رستوران هایی که باب طبع مسافرین ایرانی باشد وجود دارد؟
  • آیا در نزدیکی هتل مراکز خرید و شاپینگ مالهای بزرگ که خوراکی و نوشیدنی مصرفی روزانه مسافرین با قیمتهای بسیار پایین از آنها قابل تهیه است، وجود دارد؟
  • آیا در 24 ساعت شبانه روز از مقابل هتل تاکسی با تاکسی متر وجود دارد؟
  • آیا از هتل سرویس روزانه رایگان به محل نمایشگاه وجود دارد؟
  • آیا ایستگاه مترو در نزدیکی هتل وجود دارد؟
  • سال ساخت و سال بازسازی هتل چه زمانی بوده است؟
  • مسافرینی که طی یکسال اخیر به این هتلها مراجعه و در آنها اقامت گزیده اند، در سایتهای معتبر چه نظری در رابطه با این هتلها داشته اند؟

به "مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021