!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

مرکز درمان ژنوم در چین تأسیس شد

به گزارش آوای بورالان، یک مرکز تحقیقات مهندسی و درمان ژنوم در شنژن واقع در استان گوانگدونگ چین تأسیس شده تا به آنالیز بیماری ها و درمان آنها بپردازد.

مرکز درمان ژنوم در چین تأسیس شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، رسانه رسمی چین روز دوشنبه گزارش داد، این کشور یک مرکز تحقیقات مهندسی و درمان ژنوم در شنژن واقع در استان گوانگدونگ در جنوب چین تأسیس نموده است.

مهندسی ژنوم یا ویرایش ژنوم نوعی از مهندسی ژنتیک است که قطعه DNA ارگانیسم زنده مورد جا به جایی، اصلاح، حذف یا اضافه شدن قرار می گیرد. خلاف تکنیک های اولیه مهندسی ژنتیک که ماده ژنتیکی تصادفاً به ژنوم میزبان اضافه می گردد، در ویرایش ژنوم هدف در مناطق ویژه اضافه می گردد.

مرکز مهندسی و درمان ژنوم در کوشش است تا تحقیقات عمیق تر در خصوص ویرایش ژنوم، ژن درمانی و سلول درمانی و همچنین بیولوژی مصنوعی چین را مطابق با رویه های بین المللی انجام دهد.

به گفته انستیتوی فناوری پیشرفته آموزشگاه علوم چین، این مرکز فناوری های ژنتیکی برای کشف روش های درمانی برای مبارزه با بیماری های ژنتیکی و فراوری داروهای دقیق مبتنی بر هوش مصنوعی تحقیق می نماید.

کارشناسان برتر دانشگاه هاروارد نیز به این مرکز دعوت شده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مرکز درمان ژنوم در چین تأسیس شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "مرکز درمان ژنوم در چین تأسیس شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز درمان ژنوم در چین تأسیس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021