مرغ های مزرعه ای در فرانسه یک روباه را از پا درآورند

مرغ های مزرعه ای در شمال غرب فرانسه مظنون به کشتن روباهی هستند که سعی داشته وارد لانه آنها گردد.

مرغ های مزرعه ای در فرانسه یک روباه را از پا درآورند

به گزارش خبرنگاران، این اتفاق در یک مدرسه کشاورزی که در آن 6000 مرغ نگهداری می شوند، روی داده است.

این روباه آخر هفته گذشته و در زمان تعطیلی مدرسه، شامگاه وارد مرغداری می گردد و به نظر می رسد که پشت درِ اتوماتیک مرغداری که با غروب خورشید بسته می گردد، گیر می افتد.

دانش آموزان مدرسه Le Gros Chêne شروع هفته با ورود به مدرسه بدن بی جان روباه را پیدا می نمایند. به نظر می رسد جمع بزرگی از مرغ ها به روباه حمله نموده و با منقارهایشان آن را از پا در آورده اند.

به گفته پاسکال دانیل مدیر این مدرسه، این مرغ ها در تمام روز در فضای باز هستند و به جنگ با پرندگان بزرگتر عادت دارند. به همین دلیل احتمالا وقتی روباه وارد محل زندگیشان شده، آنها درصدد دفاع از خود برآمده اند. مرغ ها بصورت گروهی به روباه حمله نموده و او را در گوشه ای گیر انداخته اند و تا زمانی که شکم او را پاره ننموده اند، دست از نوک زدن برنداشته اند.

آخرین باری که یک روباه به این مزرعه آمد سال گذشته میلادی بود و به گفته مسئولان مدرسه، آن حادثه سرانجامی متفاوت داشت و مرغ های بسیاری کشته شدند.

به گزارش یورونیوز، البته به نظر می رسد برخلاف ظاهر آرام این مرغ ها در طول روز و در فضای باز مدرسه، این اولین بار نیست که آنها چهره ای جنگجو از خود نشان می دهند؛ چراکه پیش از این نیز چند باری اهالی مدرسه، کبوترهای مرده را در آشیانه آنها پیدا نموده بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مرغ های مزرعه ای در فرانسه یک روباه را از پا درآورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرغ های مزرعه ای در فرانسه یک روباه را از پا درآورند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021