مراکز خرید و بازارهای عمده فروشی در گوانجو

گوانجو یکی از بهترین نقاط چین برای خرید است. در این مطلب سعی می‌کنیم مراکز خرید عمده در گوانجو را به تفکیک معرفی کنیم تا بتوانید در زمان تور گوانجو با شناخت و آشنایی کامل در این شهر خرید کنید.

مراکز خرید و بازارهای عمده فروشی در گوانجو

مراکز خرید عمده پوشاک در گوانجو

قدمت بازارهای پوشاک گوانجو به دهه‌ها قبل بر می‌گردد. در گوانگجو اگر به دنبال لباس های شیک و مارک‌دار هستید، می‌توانید به بوتیک‌های دوست‌داشتنی مجتمع تجاری Teemall سر بزنید. اگر می‌خواهید لباس هایی با قیمت های مقرون به صرفه و با کیفیت مناسب در گوانجو بخرید، با ما همراه شوید تا شما را با بهترین بازارهای خرید لباس در گوانجو آشنا کنیم. پیدا کردن لباس های ارزان در گوانجو کار سختی نیست، به این دلیل که تعداد زیادی بازار مشهور و عظیم همراه با تعداد بیشماری مغازه در اطراف ایستگاه‌های مترو گوانجو و در حومه شهر وجود دارند. چالش اصلی در کار ساده‌ی پیدا کردن لباس ارزان در گوانجو، دوری کردن از اجناس بی‌کیفیت است. در گوانجو ممکن است در مغازه‌های برنددار و فروشگاه‌های اوتلت (outlet) نیز محصولات کپی شده وجود داشته باشد. بعضی از مردم مستقیم سراغ اجناس غیر اصلی می‌روند، بعضی نیز سعی می‌کنند از خرید چنین اجناسی دوری کنند. یک چیز خوب در مورد اجناس کپی اصل این است که کیفیت مناسب و حتی مشابهی با نمونه‌های اصلی دارند. همیشه باید یک چیز را در هنگام خرید در بازارهای عمده فروشی لباس در گوانجو مد نظر داشته باشید؛ اتاق پرو به ندرت در مغازه‌ها وجود دارد و فکر عوض کردن نظرتان یا پس گرفتن پولتان را نیز از سرتان بیرون کنید. حتی اگر چند ساعت از خریدتان گذشته باشد چیزی پس گرفته نمی‌شود.

بازار عمده فروشی لباس Shisanhang گوانجو

یک بازدید از بازار عمده فروشی لباس Shisanhang گوانجو شما را به منطقه تاریخی Xiguan می‌برد. این بازار نزدیک بازار الکترونیک Xidier گوانجو و خیابان/پیاده‌روی Shangxiajiu است. بازارهای خیابان Shisanhang چهار خیابان اصلی را پوشش می‌دهند: جاده Shisanhang، خیابان Guyi، جاده Doulanshang و جاده Hepingdong که از سراسر جهان مشتری‌ها را به خود جذب می‌کنند.

در جاده Shisanhang دو ساختمان مشهور به نام‌های New China و Hongbiantian وجود دارد که بر خرده فروشی و عمده فروشی لباس و البسه ورزشی برای مردان، زنان و بچه‌ها تمرکز دارند. قیمت‌ها بر اساس کیفیت و تعداد خرید متفاوت بوده و معمولا بین 20 تا 200 یوان است. مغازه‌های دیگری نیز در جاده Shisanghang وجود دارد که لباس‌های با کیفیت متوسط و قیمت‌های پایین‌تر می‌فروشند. بازارهای عمده فروشی، صبح زود حدود 5 صبح باز شده و 1 ظهر بسته می‌شوند.

خیابان Guyi نیز برای لباس‌های ارزانش مشهور است. این خیابان گوانجو، خیابانی باریک است بین Hepingdong و Shisanhang. این خیابان قدیمی‌ترین خیابان Shisanhang است که مردم از 300 سال پیش در آن تجارت می‌کردند. در این خیابان گوانجو، همه نوع لباس به فروش می‌رسد، از لباس‌های دسته دوم گرفته تا ابریشم‌های با کیفیت. قیمت اجناس در Guyi بین 5 تا 50 یوان است.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Liwan، خیابان Shisanhang

ساختمان چین جدید (Xinzhongguo Dasha)

ساختمان چین جدید (New China Building) بزرگترین بازار عمده فروشی در Shisanhang است. بیشتر مغازه‌های عمده فروشی زودتر از مغازه‌های خرده فروشی باز می‌شوند. طبقه اول تا طبقه سوم برای افراد جوان و دوست‌دار مد روز مناسب است و در آن‌ها لباس‌های کپی با کیفیت از برندهای مشهور با قیمت 18 تا 50 یوان به فروش می‌رسند. اگر به دنبال لباس‌های پشمی زمستانی هستید طبقات 4 تا 6 بهترین گزینه برای شما هستند و قیمت‌ها در آن‌ها بین 30 تا 80 یوان متغیر است. طبقات 7 تا 10 مختص لباس‌های به سبک کره‌ای هستند و توسط کره‌ای‌ها هم اداره می‌شوند. بازار هدف این مغازه‌های شیک و مد روز کره‌ای، زنان 20 تا 30 ساله هستند و قیمت‌ها در آنها بین 100 تا 200 یوان است.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Liwan، شماره یک خیابان Shisanhang Lu
  • ساعات کاری: روزانه، 6 صبح تا 13 ظهر برای بازارها و 9.30 صبح تا 1 شب برای خرده فروش‌ها

بازار لباس اسب سفید گوانجو (Baima)

بازار لباس اسب سفید گوانجو یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین بازارها در میان بازارهای لباس گوانجو است. به راحتی می‌توانید به این بازار که درست روبروی ایستگاه راه‌آهن گوانجو قرار گرفته دسترسی پیدا کنید. این بازار شش طبقه از یک ساختمان اداری ده طبقه را اشغال کرده است. طبقه زیرزمین این بازار به طور خاص به پیراهن‌های زنانه، دامن و شلوارهای زنانه اختصاص دارد، با قیمت‌هایی از 5 تا 100 یوان. بیشتر اجناس ارائه شده در زیرزمین این مجتمع کپی هستند، بنابراین اگر لباس‌های اصلی می‌خواهید می‌توانید از این قسمت صرف نظر کنید. طبقه اول، چهارم و پنجم نیز لباس‌های زنانه می‌فروشند ولی هر کدام دسته لباس‌های خاص خود را دارند. در این طبقات می‌توانید لباس‌های با کیفیت و مد روز پیدا کنید. بر اساس قیمت اگر بخواهیم طبقه‌بندی کنیم، طبقه اول ارزان‌ترین طبقه است، در حالی که در طبقات چهارم و پنجم قیمت‌ها تا 500 یوان بالا می‌روند. طبقه ششم لباس‌های مردانه دارد و تنوع زیادی از جین‌های مختلف با برندهای داخلی و خارجی در آن وجود دارد. قیمت‌ها بین 50 تا 300 یوان است.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Yuexiu، شماره 16 خیابان Zhannan Lu
  • نحوه دسترسی: از خط 2 مترو گوانجو استفاده کنید و در ایستگاه Guangzhou Railway Station پیاده شوید. از خروجی D4 از طریق تونل 250 متر به سمت خروجی F پیاده بروید.

بازار عمده فروشی Gaodijie گوانجو

این بازار نزدیک خیابان پکن (Beijing Lu) و میدان هایزو است. بازار Gaodijie در یک یا دو دهه پیش بزرگترین و مشهورترین بازار گوانجو بود. این بازار پر رفت و آمد در گوانجو، روزانه حدود 200 هزار نفر را به خود جذب می‌کند و گفته می‌شود سهم بسزایی در مشهور و محبوب شدن خیابان پکن داشت. Gaodijie در حال حاضر با وجود تعدادی زیادی مجتمع‌های شیک و مدرن که در چند سال اخیر در گوانجو ساخته شده‌اند، کمی راکد به نظر می‌آید. این خیابان قدیمی گوانجو حدود نیم کیلومتر طول و بیشتر از 300 مغازه دارد. در این جا می‌توانید لباس زیر با قیمت 5 تا 40 یوان و لباس‌های راحتی بین 15 تا 50 یوان پیدا کنید. بیشتر اجناس این خیابان تنها به صورت عمده به فروش می‌رسند.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Yuexiu، خیابان Gaodijie Lu

بازار عمده فروشی لباس اولین تونل (First Tunnel) گوانجو

این بازار یکی از بزرگترین بازارهای زیرزمینی گوانجو است. بازار زیرزمینی First Tunnel گوانجو، 2 کیلومتر طول و 24 ورودی و خروجی و 18 آسانسور دارد. در مجموع 1200 مغازه در این بازار دو طبقه وجود دارد.این بازار 7 بخش اصلی دارد: لباس‌های زنانه، لباس راحتی، لباس مردانه، لباس‌های کره‌ای، لباس راحتی محلی، لباس بچه‌ها، جوراب و لباس زیر. متوسط قیمت در این بازار 25 تا 100 یوان است و هیچ جنسی بالاتر از 250 یوان قیمت ندارد.

  • آدرس: چین، گوانجو، منطقه Yuexiu، خیابان Liuhua Jie
  • نحوه دسترسی: از خط 2 مترو گوانجو استفاده کنید و در ایستگاه Guangzhou Railway Station پیاده شوید. از خروجی H بیرون بیایید. 200 متر تا بازار پیاده‌روی کنید.

مراکز خرید عمده لوازم الکترونیکی در گوانجو

مراکز خرید عمده در جاده Lingyuan Xi در گوانجو

جاده Lingyuan غربی نزدیک پارک شهدا (Martyrs' Park) و روبه‌روی China Plaza قرار دارد. این خیابان بزرگترین بازار تخصصی گوانجو برای تجهیزات ارتباطی است. تعداد زیادی مغازه عمده فروشی و خرده فروشی در این خیابان و همچنین در خیابان‌های Zhongshan San و Jiaochang Xi قرار گرفته‌اند. تجهیزات ارتباطی دست دوم نیز در این بازارها یافت می‌شوند. برای رسیدن به این بازار از خط یک مترو گوانگجو استفاده کرده و در ایستگاه پارک شهدا (Martyrs' Park) پیاده شوید.

مراکز خرید عمده در جاده Liu Er San در گوانجو

نزدیک Renminnan Lu، جاده Xidi'er، جاده Xididexin و پارک Wenhua بیشتر از 10 بازار عمده فروشی تخصصی وجود دارد که در آن‌ها تجهیزات ارتباطی، وسایل الکتریکی و لوازم عکاسی به فروش می‌رسند.

مراکز خرید عمده محصولات IT در گوانجو

Shipaixi Lu: این خیابان در گوانجو به خاطر محصولات کامپیوتری آخرین مدلش مشهور است. Shipaixi Lu در منطقه Tianhe گوانجو قرار گرفته و با ایستگاه راه‌آهن هنگ کنگ-گوانجو، ورودی مترو گوانجو و ایستگاه راه‌آهن شرقی گوانجو همسایه است. این خیابان تنها ده دقیقه با ماشین با Tianhe Bei Lu که خیابانی با مراکز مالی است فاصله دارد. در Shipaixi Lu بیشتر مراکز بزرگ IT کنار هم جمع شده‌اند، مانند Buynow، مجتمع تکنولوژی و دانش Nanfang، مرکز کامپیوتر تیان‌هی، EGO و Pacific Digital Plaza. این خیابان همچنین بزرگترین مرکز تجاری برای محصولات IT در گوانجو و حتی در کل چین است. خیابان Shipaixi Lu از طریق خط 3 مترو گوانجو و ایستگاه‌های Shipaiqiao و Gangding قابل دسترسی است.

خرید کفش در گوانجو

بیشتر از یک سوم کفش‌هایی که در چین تولید می‌شوند، محصول کارخانه‌هایی هستند که در دلتای رودخانه مروارید قرار گرفته‌اند. آماری که توسط اتحادیه کفش چین منتشر شده نشان می‌دهد که هر سال کارخانه‌های کفش استان گوانگ‌دونگ، 3 میلیارد کفش تولید می‌کنند. این رقم نصف تولید کفش در کل چین است که عددی 6 میلیاردی است. این عدد 60 درصد تولید کفش در دنیا را شامل می‌شود.

Zhanxi Lu: بازارهای عمده فروشی کفش در گوانجو در اطراف ایستگاه راه‌آهن گوانجو قرار گرفته‌اند. در Huang Shi Xi Lu و Zhanxi Lu دوازده بازار بزرگ و مراکز عمده فروشی کفش و محصولات مرتبط به کفش قرار گرفته، جایی که انواع مختلف کفش با قیمت‌های متنوع در بیش از 3 هزار مغازه در دسترس هستند. این منطقه بزرگترین مرکز جمع‌آوری و توزیع کفش در چین شده است و محصولات این منطقه از گوانجو به کشورهای جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و روسیه صادر می‌شوند. از خط 2 مترو گوانجو استفاده کنید و در ایستگاه راه‌آهن گوانجو پیاده شوید.

Gaodixi Jie: خیابان Gaodixi Jie از Qiyi Lu در شرق تا Jiefang Nan Lu در غرب امتداد دارد و 130 متر طول دارد. این خیابان در مرکز Daxin قرار گرفته و در 100 سال گذشته به یک بازار تخصصی کفش تبدیل شده است. در این خیابان محصولات تولید شده در شهرهای Shunde و Zhongshan استان گوانگ‌دونگ، فوجیان، Zhejiang، تایوان و کره جنوبی به فروش می‌رسند. حجم تجارت روزانه در این خیابان در گوانجو به صدها هزار یوان می‌رسد. هم اکنون این خیابان بزرگترین بازار عمده فروشی کفش در جنوب چین است. برای رسیدن به این مرکز می‌توانید خط 2 مترو گوانجو را سوار شده و در ایستگاه میدان Haizhu پیاده شوید.

خرید محصولات ورزشی در گوانجو

Dongchuan Lu: خیابان Dongchuan Lu در منطقه تجاری Zhongshan San Lu قرار گرفته است و بازار بزرگی است که در آن تقریبا انواع وسایل ورزشی شامل لباس‌های ورزشی و لوازم ورزشی مانند توپ‌های بازی در تعداد زیادی مغازه در دسترس هستند. اگر چه برخی مغازه‌ها کوچک به نظر می‌آیند، ولی لباس‌های ورزشی با سبک‌های خیلی متنوع دارند و حتی می‌توانید لباس‌های پوشیده شده توسط بازیکنان معروف از تیم‌های ملی یا باشگاهی را در این مغازه‌ها پیدا کنید. بعضی از مغازه‌ها در این خیابان وسایل مورد نیاز برای ورزش‌های محیط بیرون، شامل چادر، کفش‌های مسافرتی، کیف‌های مسافرت و وسایل معمول سفر مانند قمقمه‌های آب و کوله‌پشتی‌های سفری نیز می‌فروشند. Dongchuan Sport City توسط گروه Highsun اداره می‌شود و بزرگترین بازار چین در زمینه فروش محصولات ورزشی است و می‌توانید در آن بسیاری از مغازه‌های مشهور را پیدا کنید. در محوطه‌ی 3000 متر مربعی بیرون از مجتمع امکانات ورزشی مانند زمین‌های بسکتبال، تنیس، تنیس روی میز و امکاناتی برای صخره‌نوردی وجود دارد. از خط یک مترو گوانجو استفاده کنید و در ایستگاه پارک شهدا (Lieshilingyuan) پیاده شوید.

مرکز ورزشی تیانهی: این مرکز خرید گوانجو، بازاری بزرگ و تخصصی است، با تعداد زیادی فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در آن‌ها انواع مختلف وسایل ورزشی مانند تجهیزات بدن‌سازی، لباس‌های ورزشی و لوازم ورزشی مناسب برای محیط‌های بیرونی به فروش می‌رسند. در این جا هر چه که نیاز داشته باشید پیدا می‌شود. می‌توانید از خط یک یا 3 مترو گوانجو استفاده کرده و در ایستگاه Tiyuxilu پیاده شوید.

Highsun Sport Street: بازار Highsun یک بازار تخصصی برای وسایل ورزشی است و در غرب جزیره Ersha قرار گرفته و نزدیک مرکز آموزش ورزشی Ersha است. انواع مختلف وسایل ورزشی با قیمت‌های نسبتا پایین این مرکز را به مکانی محبوب در گوانجو تبدیل کرده است، مخصوصا بین دانش‌آموزان مدرسه‌ای.

خرید آنتیک در گوانجو

خیابان خرید اجناس یشمی: خیابان Hualin، در Xia-jiu Lu، یک بازار بزرگ برای خرید یشم در گوانگجو است. این خیابان توسط خیابان Xilaizheng، خیابان Hualinxin، خیابان Huanlinsiqian، خیابان Maolingzhi و خیابان Xinsheng احاطه شده است. خیابان Hualin بیشتر از 80 درصد فروشنده‌های اجناس یشمی گوانجو را در خود جای داده است و بیشتر از 90 درصد حجم تجارت یشم در گوانجو را با عددی بیشتر از 100 میلیون یوان در اختیار دارد. انواع مختلف اجناس یشمی، با کیفیت عالی و قیمت‌های متوسط، باعث شده که هر سال میلیون‌ها نفر از مشتریان محلی و تاجرها و توریست‌های خارجی به این خیابان جذب شوند، اتفاقی که باعث شده این خیابان یه عنوان مرکز پخش و فروش اجناس یشمی در گوانجو مشهور شود. در مرکز خیابان Hualin، ساختمان تازه ساز Hualin بزرگترین بازار سربسته یشم در این خیابان است. در کنار این‌ها، وجود دفتر بازرسی جواهرات و شمش گوانجو در این خیابان، تضمین می‌کند که مشتریان اجناس تقلبی نخواهند خرید.

بازار صنایع دستی Yuansheng: بزرگترین مرکز جمع‌آوری و پخش صنایع دستی در جنوب چین، بازار صنایع دستی Yuansheng است که در خیابان Yuansheng در جاده Daihe بین Kangwang Lu و Wenchangbei Lu و در همسایگی خیابان Xiajiu Lu و خیابان فروش یشم Hualin قرار گرفته است. نزدیک به 1000 مغازه در دو طرف این خیابان 1000 متری قرار گرفته‌اند و گستره‌ای متنوع از صنایع دستی را می‌فروشند. تمام مغازه‌های این خیابان، معماری سنتی سبک Xiguan را دارند. گفته می‌شود این خیابان گوانجو، هر روز 10 هزار مشتری محلی و خارجی را به خود جذب می‌کند. این بازار بزرگترین بازار مبادلاتی بین Guangdong، ماکائو و هنگ کنگ برای اجناس آنتیک و طرح آنتیک است.

شهر آنتیک Xiguan: بازار Xiguan قرار گرفته در منطقه Liwan، یک بازار سنتی برای وسایل آنتیک است که در استان گوانگدونگ و حتی جنوب چین مشهور است. شهر آنتیک Xiguan، بین جاده Fengyuan و جاده Longjinxi قرار گرفته و تنها بازار در گوانجو است که توسط سازمان مدیریت آثار فرهنگی مورد تایید قرار گرفته است. در این خیابان 500 متری گوانجو، بیشتر از 100 مغازه در دو طرف خیابان جمع شده‌اند. در این خیابان می‌توانید سفال و سرامیک‌های قدیمی، نقاشی‌ها و خطاطی‌های مشهور قدیمی، چهار جواهر سنتی کسب علم (قلم نوشتن، جوهر خشک، جوهردان و کاغذ) و اجناس یشمی را پیدا کنید.

خرید کارهای هنری در گوانجو

جاده Wende: جاده Wende مخصوص خرید کالاهای فرهنگی است و در جنوب چین مشهور است. در اوایل قرن هجدهم این خیابان جایی بود که در آن نقاش‌های گوانجو نقاشی‌های خود را به سبک غربی‌ها به بازارهای آن سوی آب می‌فروختند. حالا این خیابان به بازاری بزرگ تبدیل شده که چهار جواهر کسب دانش، کتاب‌های قدیمی، وسایل آنتیک، کوزه‌گری و خطاطی‌ها و نقاشی‌هایی از تمام دوران را می‌توان در آن یافت. در این خیابان گوانجو می‌توانید قلاب‌دوزی‌های کانتونی، ظروف چینی رنگی گوانگ (ظروف چینی که در گوانگدونگ ساخته شده‌اند)، نقاشی‌های مدرن، مجسمه‌ها، کوزه‌گری فوشان، دکوری‌های برش کاغذی، لامپ‌های دکوراتیو و جوهردان‌های Zhaoqing را نیز پیدا کنید.

بازار هنری Lingnan: این بازار تخصصی هنری نزدیک ایستگاه مترو گوانجو در تقاطع Zhongshan San Lu و Dongchuan Lu قرار گرفته است. در دو طبقه زیرزمین این بازار مغازه‌هایی وجود دارد که آلات سنتی موسیقی می‌فروشند و گه‌گاهی اجراهای موسیقی برگزار می‌شود. مغازه‌های طبقه اول زیورآلاتی با کیفیت عالی می‌فروشند. در طبقه دوم کتاب‌فروشی‌ها و کافه‌ها قرار دارند. در طبقه سوم تا طبقه نهم این بازار، گالری‌ها، آکادمی‌های نقاشی، استودیوهای عکاسی و گالری آکادمی نقاشی گوانجو قرار گرفته‌اند. برای رسیدن به این بازار از خط یک متروی گوانجو استفاده کرده و در ایستگاه پارک شهید (Lieshilingyuan) پیاده شوید.

خرید هدایا، زیورآلات، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر در گوانجو

هدایا و اسباب‌بازی‌های زیادی در چین تولید می‌شوند. در سال 2003 اسباب‌بازی‌های ساخت چین که به آمریکا، اروپا و ژاپن صادر شدند 10 میلیارد دلار قیمت داشتند. تقریبا نصف اسباب‌بازی‌ها و هدایای سراسر دنیا در کارخانه‌های شهرهای استان Guangdong چین مانند گوانجو، شنزن، دونگ‌گوآن، ژونگشان، فوشان و چنگ‌های ساخته می‌شوند.

Yide Lu: در جاده‌های Yide و Haizhu در منطقه Yuexiu، قدیمی‌ترین و بزرگترین بازار عمده فروشی و خرده فروشی اسباب‌بازی و هدایای گوانجو قرار گرفته است که در کل چین نیز مشهور است. 12 بازار عمده فروشی بزرگ همراه با صدها مغازه خرده فروشی با سابقه قدیمی در این خیابان قرار گرفته‌اند. حجم فروش سالانه اسباب‌بازی و هدیه در این خیابان 10 میلیارد یوان است. تنوع فوق‌العاده محصولات در این خیابان نه تنها مشتریان محلی از شهر ایوو (Yiwu) در استان Zhejiang و شهر Chongqing، بلکه تاجرهای خارجی از جنوب شرق آسیا، خاورمیانه، آفریقا، آمریکای جنوبی و روسیه را جذب این خیابان خاص گوانجو می‌کند. به علاوه فروش عمده محصولات در این خیابان، خدمات بانکی و حمل و نقل نیز ارائه می‌شود. می‌توانید از خط 2 مترو گوانجو استفاده کنید و در ایستگاه Haizhuguangchang پیاده شوید و به این خیابان برسید.

خرید محصولات چرمی در گوانجو

Zi Yuan Gang: چین بزرگترین بازار دنیا در زمینه تولید و تجارت محصولات چرمی است. گوانجو نیز بازار بزرگی در زمینه جمع‌آوری و پخش محصولات چرمی در چین است. از دهه 1980، تجارت محصولات چرمی در Sanyuanli و Zi Yuan Gang و محله‌های اطراف که به ایستگاه راه‌آهن گوانجو نزدیک هستند، شکل گرفته است. امروزه این منطقه از گوانجو به یکی از تاثیرگذارترین بازارهای عمده فروشی در آسیا که محصولات چرمی را برای بازارهای چرم کل چین و بازارهای آسیا تامین می‌کند تبدیل شده است. این منطقه همچنین محل قرارگیری دفاتر شرکت‌های داخلی چین و شرکت‌های خارجی است که در این زمینه مشغول به کار هستند. از خط 2 مترو گوانجو و ایستگاه Sanyuanli می‌توانید به این منطقه دسترسی داشته باشید.

شهر چرم و کفش Taibai: در این مرکز که در شماره 254 خیابان Beijing Lu قرار گرفته، محصولات مد روز چرمی به فروش می‌رسد. در این مجتمع می‌توانید کیف‌های چرمی، کیف‌های دستی، کیف‌های مسافرتی، کمربندهای چرمی و کفش‌های چرمی را پیدا کنید. می‌توانید از خط 1 یا 2 مترو و از طریق ایستگاه Gongyuanqian به خیابان پکن و این بازار دسترسی پیدا کنید.

خرید چای در گوانجو

بازار چای Fangcun: بازار Fangcun بزرگترین بازار نگهداری و عرضه چای در جنوب چین است. تخمین زده می‌شود بیشتر از 3000 مغازه در Fangcun Dadao و بازار چای Fangcun وجود داشته باشد. بیشتر این مغازه‌ها توسط تجار استان‌های دیگر مانند Zhejiang، فوجیان، یون‌نان، منطقه خودمختار Guangxi Zhuang و هنگ کنگ و تایوان اداره می‌شوند. گوناگونی فوق‌العاده بالای چای و قیمت‌های مناسب و متوسط باعث شده حجم تجاری روزانه در این بازار به یک میلیون یوان و تا 3 میلیون یوان در زمان فستیوال‌ها و تعطیلات برسد. از طریق خط یک مترو گوانجو و ایستگاه Fangcun می‌توانید به این مرکز برسید.

به "مراکز خرید و بازارهای عمده فروشی در گوانجو" امتیاز دهید

121 کاربر به "مراکز خرید و بازارهای عمده فروشی در گوانجو" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز خرید و بازارهای عمده فروشی در گوانجو"

34 دیدگاه

21 دی 1398

سلام وقت بخیر برای خرید تخمه با قیمت مناسب کدوم شهر میشه خرید کرد سپاس

پاسخ به م-ف

13 دی 1398

درود در گوانجو جایی هست که لوازم کاشت ناخن ولاک و لاک ژل باشد. یا شهری هست که معرفی کنید. سپاس

پاسخ به محمد

11 دی 1398

سلام
من برای کاری هفته بعد عازم گوانجو هستم، لطف می کنید مرکز خرید برای خرید لباس زنانه و بچه گانه معرفی بفرمایید.
منظور بازاری که صرفا عمده فروشی نباشد.

پاسخ به مهدی

12 دی 1398

با سلام
برای خرید خرد خیابانهای Beijing Lu و Shangxiajiu Pedestrian مکانهای خوبی برای خرید مورد نظر شما می‌باشد فقط دقت بفرمایید سیستم خرید در چین بسیار بر مبنای چانه زنی می‌باشد یعنی فروشندگان بیشتر موارد قیمتی بسیار بیشتر از مبلغ واقعی را به شما اعلام می‌کنند و هنر شما در چانه زنی آنجا است که به کار شما خواهد آمد، با توجه به این موضوع عجله برای خرید نکنید و ابتدا در خیابانهای مورد اشاره گشت و گذار کنید تا حدود قیمت دستتان بیاید بعد اقدام به خرید کنید. اگر هتلتان در مرکز شهر است و دوست دارید از مراکز خرید بزرگ و شاپینگ مال ها خرید کنید می‌توانید از سه شاپینگ مال زیر خرید انجام دهید.
مرکز خرید Popark Shopping Plaza به نشانی Address: 63 Linhe W Rd, Tianhe
مرکز خرید G.T. Land Plaza به نشانی Address: 85 Huacheng Ave, Tianhe
مرکز خرید Tee Mall در خیابان تیانخه (Tianhe)

پاسخ به رضا باقرزاده

11 دی 1398

سلام وقت بخیر من میخواستم راهنمایم کنید که محصولات ایمنی مثل دستکش ماسک .... و اوازم ترافیکی مثل جلیقه شبرنگ دار و مخروط بورسش در کدام شهر چین میباشد و کجای اون شهر میباشد ممنون با تشکر از شما

پاسخ به محسن

12 دی 1398

با سلام
در صورتی که خرید خرد دارید شهر ایوو Yiwu بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود در غیر اینصورت بازدید از نمایشگاه‌های Intertraffic China شهر پکن در تاریخ 18 الی 20 ماه ژوئن 2020(28 الی 30 تیر 1399) به شما پیشنهاد می‌شود

پاسخ به رضا باقرزاده

5 دی 1398

سلام دوست عزیز
من میخام برای خرید عمده پوشاک بچه گانه به گوانژو برم لطف کنید بفرمایید برای خرید پوشاک شب عیدی و پوشاک تابستانه

پاسخ به سجاد

10 دی 1398

با سلام
یکی از بازارهای عمده فروشی لباس کودک در شهر گوانجو چین
مرکز خرید Fuli Childrens World Large Childrens Wear Wholesale Shopping Mall
به نشانی Address: 61 Zhongshan 8th Rd, Zhongshan 78th Road, Liwan, Guangzhou می‌باشد

پاسخ به رضا باقرزاده

4 دی 1398

سلام
بازار لوازم موسیقی و لوازم استدیویی کجای چین هست،و یا نمایشگاه

پاسخ به مسعود

4 دی 1398

با سلام
پیشنهاد من به شما بازدید از نمایشگاه تخصصی موسیقی در شهر گوانجو چین می‌باشد. این نمایشگاه با عنوان China Guangzhou International Musical Instruments Expo در تاریخ 19 الی 22 فبریه 2020 (30 بهمن الی 3 اسفند 1398) در شهر گوانجو چین برگزار می‌شود. شما در بازدید از این نمایشگاه با تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات مرتبط با صنعت موسیقی از سراسر چین آشنا خواهید شد.

پاسخ به رضا باقرزاده

2 دی 1398

سلام. برای واردات لوازم یدکی خودرو جای خاصی از گوانژو را میشناسید؟ لطفا اطلاع بدید ممنونم.

پاسخ به امیر

4 دی 1398

با سلام، دو بازار معروف لوازم یدکی خودرو در شهر گوانجو چین به ترتیب زیر می‌باشند
Yongfu Automobile Parts Town, Address: 45 Yongfu Rd, Shahe, Yuexiu, Guangzhou
Xinguangcong Auto Parts Market, Address: 113 Baiyun N Ave, Baiyun Diet Culture Gallery, Baiyun, Guangzhou

پاسخ به رضا باقرزاده

2 دی 1398

سلام برای خرید ساعت از شهر گوانجو چقدر هزینه لازم هست تحویل جنس چقدر زمان میبره چقدر هزینه باربری و گمرک و ایناها رو راهنمایی کنید ممنون

پاسخ به mohammad

4 دی 1398

با سلام جناب آقای محمد، دوست عزیز شرکت ما در زمینه خدمات مسافرتی و گردشگری فعالیت دارد، سئوالات شما منطقا از یک شرکت بازرگانی پرسیده شود احتمالا پاسخهای بهتری دریافت خواهید کرد.

پاسخ به رضا باقرزاده

25 آذر 1398

سلام روز بخیر
من عمده فروش لباس زیر در بازار تهران هستم . میخواستم اجناس خارجی هم داشته باشم و برم چین خودم وارد کنم . ممنون میشم راهنمایی کنین که از کجا خرید کنم که قیمت پایینی داشته باشه و چگونه بارم را بیارم تهران . ممنون

پاسخ به نوید

27 آذر 1398

با سلام
پیشنهاد به شما بازدید از شهر ایوو Yiwu می‌باشد. بازارهای عمده فروشی زیادی برای لباس زیر در شهر ایوو وجود دارد. اما اگر دوست دارید بصورت تخصصی و حرفه‌ای و در سطحی وسیع برای واردات لباس زیر از چین اقدام نمایید، پیشنهاد من به شما بازدید از بزرگترین نمایشگاه صنعت لباس زیر در شهر شانگهای چین می‌باشد. شما در این نمایشگاه می‌توانید با بیشترین فعالین در این حوزه از جمله تولید کنندگان معتبر لباس زیر در چین و همچنین عرضه کنندگان و تجار بزرگ فعال در زمینه لباس زیر در چین را یکجا و در یک محل ملاقات نمایید.
نام و زمان نمایشگاه لباس زیر در چین : Shanghai International Modern Underwear Expo 2020
March 2-4, 2020 Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center
این نمایشگاه در تاریخ 12 الی 14 اسفند ماه 1398 (امسال) در محل نمایشگاههای شهر شانگهای چین برگزار می‌شود.

پاسخ به رضا باقرزاده

22 آذر 1398

با سلام من شال و روسری از ایوو هانژو می‌خرم ولی می خوام بدنم گوانجو شال و روسری داره چون بعضی از دو ستان از اونجا خرید می کنن پلی آدرس نمی دن آدرس شما دارید با سپاس

پاسخ به Nima

27 آذر 1398

با سلام
ایوو جای مناسب‌تری نسبت به گوانجو هست برای کالایی که وارد می‌کنید

پاسخ به رضا باقرزاده

2 آذر 1398

سلام وقت بخیر
برای خرید کلیپس و گلسر چه پیشنهادی دارید؟
از کدوم شهر باید خرید مطمئن و قیمت مناسب انجام داد؟

پاسخ به Mehrdad akbari

19 آذر 1398

با سلام
شهر ایوو Yiwu شاید بهترین پیشنهاد باشد

پاسخ به رضا باقرزاده

13 آبان 1398

برای واردات یراق آلات کابینت ازچین چه پیشنهادی دارید.برای افراد بی تجربه

پاسخ به Jalal

25 آبان 1398

با سلام
بازدید از نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه شانگهای kitchenbathchina از تاریخ 2 الی 5 ژانویه 2020 مصادف با 12 الی 15 دی ماه 1398 بهترین پیشنهاد برای شماست. شما در این نمایشگاه با عرضه کنندگان و تولیدکنندگان محصول موردنظرتان در یک مکان که از سرتاسر چین جمع شده‌اند با کمترین هزینه آشنا می‌شوید.

پاسخ به رضا باقرزاده

27 آذر 1398

سلام، ایا در شهر گوانجو عمده فروشی یا بازار یراق کابینت وجود داره؟

پاسخ به حسام

27 آذر 1398

با سلام
شهر فوشان (Foshan) در 34 کیلومتری جنوب شهر گوانجو (1 ساعت با تاکسی) مرکز اصلی بازارهای عمده فروشی تجهیزات و یراق آلات کابینت آشپزخانه می‌باشد.

پاسخ به رضا باقرزاده

1 مهر 1398

سلام لطفا برای خرید عمده پوشاک بچه گانه راهنمایی می کنید ممنونم

پاسخ به داود

1 مهر 1398

سلام آقای داوود
بهترین پیشنهاد برای شما بازدید از بزرگترین نمایشگاه مربوط به کودکان چین در شهر شانگهای با عنوان China International Baby Articles Fair در بازه زمانی 24 الی 26 مهر 98 می‌باشد

پاسخ به رضا باقرزاده

10 شهریور 1398

سلام دوست عزیز
من میخام برای خرید عمده پوشاک بچه گانه به گوانژو برم لطف کنید بفرمایید برای خرید پوشاک شب عیدی و پوشاک تابستانه و همچنین زمستانه در چه زمانی باید برم
با سپاس دوباره

پاسخ به سامان

11 شهریور 1398

سلام
آقای سامان، با توجه به تخصصی بودن و توضیحات مورد نیاز در پاسخ به پرسشهای شما، مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

پاسخ به رضا باقرزاده

30 مرداد 1398

سلام و عرض ادب
با تشکر از سایت خوب و ارائه مطالب مفید آن
من میخواهم از کشور چین جوهر پرینتر و پلاتر خریداری نمایم. شما میتوانید راهنمایی نمایید.
ممنون

پاسخ به علیرضا سلطانی

30 مرداد 1398

جناب سلطانی، با سلام و تشکر از حسن نظر و انتخابتان با توجه به تخصصی بودن موضوع درخواستتان، مشاورین گردشگری ما در اسرع وقت جهت ارائه توضیحات با شما تماس خواهند داشت، درضمن پیشنهاد می‌شود چنانچه سابقه واردات کالا از چین را ندارید بهتر است در نمایشگاههای تخصصی صنف مورد نظرتان و یا نمایشگاه کانتون فیر که نمایشگاه توانمندیهای صادراتی چین می‌باشد شرکت کنید تا با تولید کنندگان و محصولات متنوع مورد نظرتان آشنا گردید.

پاسخ به رضا باقرزاده

19 اردیبهشت 1397

من چندین بار به گوانگژو سفر کردم و همه این مراکز خرید را میشناسم. بهتر است در معرفی این مراکز و در کنار نام انگلیسی اینها نام چینی اینها را به زبان چینی نیز می نوشتید. همانطور که میدانید اکثر رانندگان تاکسی در چین به زبان انگلیسی تسلط ندارند و برای رفتن به این جاها باید آدرس یا نام این مراکز را به زبان چینی به راننده های تاکسی نشان دهید.
با تشکر

پاسخ به سعید

28 تیر 1398

سلام دوست عزیز.شما بازاری درمورد لوازم قنادی و مواد اولیه قنودی میشناسید

پاسخ به ایمان

29 تیر 1398

سلام جناب فلاحی مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمای شما خواهند بود .

پاسخ به کارشناس آوای بورالان

8 اردیبهشت 1397

سلام
لطفا بازارهای خرید کیف رو در گوانجو معرفی میکنید؟

پاسخ به چیا
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021