مسافرین گرامی با توجه به شیوع ویروس کرونا جهت حفظ سلامت شما از پذیرش حضوری تا اطلاع ثانوی معذوریم و جهت انجام امور به صورت دورکاری در خدمت شما عزیزان هستیم.
شما می‌توانید در صورت لزوم با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر فنی) (جهت تماسهای اضطراری)

مدلی که یک شبه قهرمان ملی ایتالیا شد!

روز پنجشنبه 24 شهریورماه مردم ایتالیا دو خبر بد را از رسانه های این کشور شنیدند، یکی درباره تصویب طرح ریاضت مالی در مجلس ایتالیا که موجب خشم مردم و اعتراض آنها و در نهایت درگیری با نیروهای پلیس شد و دیگری انتشار جزئیات جدیدی از پرونده فساد اخلاقی برلوسکنی و بازداشت هشت نفر در ارتباط با این پرونده بود.

مدلی که یک شبه قهرمان ملی ایتالیا شد!

یکی از مواردی که در این جزئیات منتشر شده بود مربوط به یکی از ستارگان سینمای ایتالیا بود. مانوئلا آرکوری از بازیگران مشهور زن ایتالیایی است که در تحقیقات پلیس گفته است: به من پیشنهاد شد که در قبال گذراندن یک شب با برلوسکنی می توانم در مراسم سالانه سن رمئو سانگ حضور پیدا نموده و پس از آن نیز در سیاست حضور داشته باشم.

اما این زن پیشنهاد برلوسکنی را قبول ننموده و همین امر موجب شده تا امروز اغلب روزنامه های ایتالیایی از آرکوری به عنوان قهرمان ملی یاد نمایند.

اما این خاتمه ماجرا نیست و شب گذشته بعضی رسانه ها اعلام کردند که ماجرا فقط به ارکوری ختم نمی گردد بلکه دست کم 30 زن و دختر جوان که اغلب آنها از مدلهای معروف و بازیگران بودند با قبول پیشنهاداتی از این دست وارد سیاست و یا چرخه های مالی مهم ایتالیا شده اند.

ماجرا از این قرار است که واسطه های برلوسکنی، دختران و زنان زیبا را شناسایی نموده و از آنها برای همراه شدن با نخست وزیر ترغیب می کردند.

تحقیقات دادستانی میلان نشان می دهد واسطه ای که عامل ورود زنان به احزاب هوادار برلوسکنی بوده با ارائه پیشنهادهای خلاف اخلاق به بازیگران و مدلهای ایتالیایی در قبال رسیدن به پست های سیاسی و حضور در بخش های مختلف فعالیت های مالی برلوسکنی، آنها را ترغیب به حضور در کنار پدرخوانده می کرد.

رسانه های ایتالیایی اعلام نموده اند که پلیس ایتالیا و ماموران رسیدگی به پرونده برلوسکونی به وسیله شنود دست کم 10 هزار مکالمه تلفنی اسامی تعدادی از این زنان را کشف نموده اند که تعدادی از مهمترین آنها عبارتند از:

رافائلا فیکو، نامزد سابق کریستیانو رونالدو ستاره تیم فوتبال رئال مادرید.

ماریام لودو، از بازیگران مطرح سینمای ایتالیا که متهم به دریافت پول نقد از برلوسکنی است.

فرانسیسکا کپیرانی، از مدل های معروف ایتالیا که گفته می گردد 20 هزار یورو طلا و الماس از برلوسکنی دریافت نموده است.

روبرتا بوناسیا، از شرکت نمایندگان در مسابقات سال 2010 بانوی شایسته ایتالیا که بعدها به شبکه تلویزیونی خصوصی برلوسکنی راه پیدا کرد.

رایسا اسکورکینا، مدل سابق روسی که در رسانه های وابسته به برلوسکنی فعالیت می نماید.

لوانا ویسان، متهم به دریافت یک واحد مسکونی از برلوسکنی

باربارا فاگیولی، مدل سابق ایتالیا.

نیکول مینتی، مدل سابق که پس از دیدار با برلوسکنی در انتخابات شرکت نموده و اکنون عضو شورای شهر لومباردی است.

آیدا یسپیسا، مدل ونزوئلایی که سابقه چهار سال دوستی با برلوسکنی را دارد.

ایریس براردی، مدل برزیلی که برلوسکنی متهم به برقراری ارتباط با وی پیش از رسیدن او به سن قانونی است.

گازایانا کایون، مدل و دانش آموخته رشته حقوق که اخیرا به عنوان مشاور رسانه ای برلوسکنی انتخاب شده و ازاو به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات آینده پارلمانی ایتالیا نام برد می گردد.

باربارا گوئرا از مدل های ایتالیایی که گفته می گردد با پول های برلوسکنی فقط در یک هفته 25 جفت کفش خریده است.

البته این نامها، تمام زنانی که برلوسکنی با آنها رابطه داشته نیستند و اعضای گروه بونگا بونگا که یک پای ثابت میهمانیهای برلوسکنی بوده اند نیز باید به آنها افزود. همچنین تعدادی از سیاستمدارن زن فعلی ایتالیا که متهم اند به وسیله برلوسکنی به سیاست راه یافته اند نیز می توانند به این لیست اضافه شوند.

نکته جالب در این رابطه آن است که نخست وزیر ایتالیا همچنان از پاسخ دادن به پرسش های موجود در این رابطه خودداری می نماید و وکیل مدافع وی در تازه ترین اظهار نظر گفته است: نخست وزیر سرگرم آماده کردن مقدمات سفر به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل است و از همین رو فرصت کافی برای پاسخگویی را ندارد.

منبع: برترین ها

به "مدلی که یک شبه قهرمان ملی ایتالیا شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدلی که یک شبه قهرمان ملی ایتالیا شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021