متروهای کهنه و گرمای وحشتناک قطارها در ایتالیا، در کشور برندها خبری از برند پوش ها نیست!

به گزارش آوای بورالان، این روزها افرادی که به دلیل مسابقات المپیک دانشجویان در ایتالیا حضور دارند شرایطی خاص را تجربه می نمایند.

متروهای کهنه و گرمای وحشتناک قطارها در ایتالیا، در کشور برندها خبری از برند پوش ها نیست!

به گزارش خبرنگار ورزشی اعزامی آوای بورالان از ایتالیا، بازی های المپیک دانشجویان این روزها در شهر ناپل ایتالیا در جریان است و ورزشکاران رشته های مختلف در حال رقابت هستند. احتمالا با شنیدن نام کشور ایتالیا تصویر آبنمای تروی، سانتا ماریو، کلیسای سنت مارکز، کلیسای سن پیترز، برج پیزا، شهر سوخته پمپئی، واتیکان، کانال ونیز و آمفی تئاتر کولوسئوم در ذهن تجسم می گردد.

ونیز، رم، میلان، فلورانس و ناپل مطمئنا نخستین انتخاب توریست هایی است که به این کشور سفر می نمایند و در ذهن خود تصاویر زیبایی را ترسیم می نمایند. مطمئنا برای کسی که نخستین بار به ایتالیا سفر می نماید چیزی جز جذابیت و تصاویر به یاد ماندنی انتظارش را نمی کشد و با گردش در این کشور از آثار تاریخی و طبیعی آن لذت زیادی خواهد برد.

حضور در کشور برندهای معروف پوشاک، لوازم آرایشی و عطر و ادکلن بسیار هیجان انگیز خواهد بود و قدم زدم در فروشگاه های این کشور حتی بدون خرید کردن هم جذاب است. زیبایی های ایتالیا مطمئنا فکر و ذهن افراد را درگیر خود می نماید اما اگر با نگاهی فراتر از یک توریست معمولی در این کشور قدم بزنید با موضوعات و سوژه های جالبی رو به رو می شویم.

در کشور برندها خبری از برند پوش نیست

بر خلاف آنچه تصور می گردد زنان ایتالیایی به دور از تجملات ظاهری زندگی می نمایند و با وجود اینکه محصولات آرایشی بسیاری از برندهای معروف با قیمت پایین در این کشور فروخته می گردد، با ظاهری ساده در خیابان ها رفت و آمد می نمایند و این شاید برای یک توریست ایرانی که کشورش از واردنمایندگان اصلی لوازم آرایشی است و سرانه مصرف این لوازم در میان زنانش بسیار بالاست، جای تعجب دارد و از خودش می پرسد که چرا دختران ایرانی تا این حد اسیر برندها و استفاده از لوازم آرایشی هستند؟ آیا تبدیل شدن ایران به بازاری برای اروپایی هایی که خودشان تمایلی به استفاده از این کالاها ندارند، فرصت است یا تهدید؟

ایستگاه های متروهای قدیمی و گرمای وحشتناک

برای بسیاری از توریست ها گشت زدن در شهر و استفاده از خطوط حمل و نقل عمومی جذابیت بسیاری دارد و مطمئنا خطوط مترو اولین انتخاب خواهد بود اما در ایتالیا مترو با آنچه که بسیاری از توریست ها از جمله ایرانیان تصور می نمایند تفاوت دارد.

آنچه در اولین گام در ذوق می زند راهروهای خراب و کثیف در بعضی از ایستگاه های مترو در ایتالیا است چیزی که کاملا با آنچه در ایران می بینید تفاوت دارد در ادامه نیز دیدن ته سیگارهایی که داخل ریل قطار ریخته شده شما را با منظره زشتی رو به رو می نماید اما در ادامه شگفتانه ای که آن روبه رو می شوید قطارهای کهنه و جمعیت زیادی است که به صورت فشرده در آن ایستاده اند.

وقتی وارد مترو می شوید خبری از فن کولر و سیستم تهویه هوا نیست. در تونل های مترو باید در قطاری بنشینید که تنها راه ورود هوا پنجره هایی است که در رساندن اکسیژن به شما چندان پیروز نیستند و در همان ابتدا گرمای داخل مترو و نبودن اکسیژن کافی کلافه تان خواهد نمود.

وقتی از مترو پیاده می شوید و منتظر مترو بعدی برای تغییر جهت هستید باید زیر آفتاب و ایستاده منتظر بمانید. تازه تصور کنید که مترو دقیقا قبل از رسیدن شما رفته باشد و باید این شرایط را برای مدت زیادی و تا رسیدن مترو بعدی تحمل کنید. شرایط برای اتوبوس نیز چندان تفاوتی ندارد شما باید با اتوبوس های کهنه و قدیمی و پرجمعیت در خیابان های شلوغ ایتالیا رفت و آمد کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "متروهای کهنه و گرمای وحشتناک قطارها در ایتالیا، در کشور برندها خبری از برند پوش ها نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متروهای کهنه و گرمای وحشتناک قطارها در ایتالیا، در کشور برندها خبری از برند پوش ها نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021