مبارزه پیشین کاپیتان تیم ملی کاراته ایران برابر حریف کانادایی

به گزارش آوای بورالان، مازیار الهامی که بعد از کناره گیری از تیم ملی کاراته به ورزشهای رزمی حرفه ای روی آورده و در رشته MMA فعالیت می نماید، راهی تایلند شد تا در چارچوب لیگ و تورنمنت بزرگ ژاپنی WMO به رقابت بپردازد. این تورنمنت شنبه 10 فروردین ماه به میزبانی تایلند برگزار می گردد.

مبارزه پیشین کاپیتان تیم ملی کاراته ایران برابر حریف کانادایی

الهامی در این رقابت ها قرار است به مصاف ولیور رزمی کاری از کشور کانادا برود. این تورنمنت با حضور هشت رزمی کار برگزار و نفرات برتر به لیگ اصلی ژاپن راه خواهند یافت. کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان در وزن 90- کیلوگرم در این رویداد سه بار به روی رینگ می رود.

این ملی پوش سابق کاراته در این خصوص گفت: پیش از این در چارچوب سازمان FFC به مصاف نماینده ترکمنستان رفتم و این رقیب را در کمتر از یک دقیقه شکست دادم، امیدوارم که بتوانم این رقابت ها را نیز با موفقیت پشت سر بگذارم. چون من در این رقابت ها به اهداف بزرگ تری فکر می کنم.

الهامی ادامه داد: هزینه حضور در این تورنمنت ها بسیار سنگین است و من باید با هزینه های شخصی در چنین تورنمنت هایی شرکت کنم. خوشبختانه برای حضور در این مسابقات با حمایت های مالی دکتر جوادفرد موفق به حضور در این رقابت ها شدم. از مجموع تجهیزات پزشکی دکتر پن که در این مدت حامی بنده بوده تشکر می کنم.

این رزمی کار در خاتمه گفت: ورزش ما در شرایط سختی از لحاظ اقتصادی قرار گرفته است و این گونه حمایت های مالی از سوی اسپانسرها باعث می گردد برای ادامه مسیر انگیزه پیدا کنیم. امیدوارم که بتوانم با شکست حریفانم در این رقابت ها پرچم کشورمان را در میادین بین المللی به نمایش در بیاورم.

برای دریافت ویزای کانادا با مشاورین آوای بورالان تماس بگیرید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مبارزه پیشین کاپیتان تیم ملی کاراته ایران برابر حریف کانادایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه پیشین کاپیتان تیم ملی کاراته ایران برابر حریف کانادایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021