لیگ ملت های اروپا، انگلیس به نیمه نهایی راه یافت، کرواسی سقوط کرد، اسپانیا از صعود باز ماند

شاگردان گرث ساوت گیت با غلبه بر کرواسی به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا راه پیدا کردند.

لیگ ملت های اروپا، انگلیس به نیمه نهایی راه یافت، کرواسی سقوط کرد، اسپانیا از صعود باز ماند

به گزارش خبرنگاران، در دیداری حساس از گروه چهارم از لیگ A مسابقات لیگ ملت های اروپا، از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) تیم های ملی فوتبال انگلیس و کرواسی در استادیوم ومبلی به دیدار هم رفتند. این دیدار از این جهت حساس بود که سرنوشت این دو تیم و البته اسپانیا به این بازی بستگی داشت که در انتها این سه شیر بود که با نتیجه 2 بر یک پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

آندری کرامارایچ با گلی که در دقیقه 57 به ثمر رساند، شاگردان دالیچ را در نتیجه پیش انداخت، اما در ادامه جسی لینگارد در دقیقه 78 گل تساوی را به ثمر رساند. با این نتیجه کرواسی با توجه به نتایج رودرروی دو تیم به مرحله نیمه نهایی صعود نموده بود، اما این انتها کار نبود چرا که هری کین با گلی که در دقیقه 85 به ثمر رساند، بار دیگر ناجی سه شیر شد.

با این نتیجه کرواسی به لیگ B این رقابت ها سقوط کرد و اسپانیا که در صورت تساوی دو تیم انگلیس و کرواسی می توانست به جمع چهار تیم رقابت ها صعود کند، در لیگ A ماندنی شد و در حسرت راهیابی به دور بعد ماند.

انگلیس در این بازی با ترکیب پیکفورد، واکر، چیلوِل، گومز، استونز، دایر، دلف، بارکلی، استرلینگ، رشفورد و هری کین به میدان رفت و کرواسی هم با ترکیب 11 نفره کالینیچ، ورسالیکو، یدوای، لاورن، ویدا، بروزوویچ، مودریچ، پریشیچ، ولاسیچ، ربیچ و کراماریچ پا به زمین ومبلی گذاشت.

جردن پیکفورد هم مثل همیشه نام بازیکنان حریف را روی قمقمه آب خود نوشته بود تا به خود یادآوری کند که چطور مقابل بازیکنان خطرناک آنها ایستادگی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ ملت های اروپا، انگلیس به نیمه نهایی راه یافت، کرواسی سقوط کرد، اسپانیا از صعود باز ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ ملت های اروپا، انگلیس به نیمه نهایی راه یافت، کرواسی سقوط کرد، اسپانیا از صعود باز ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021