لیگ جهانی کاراته وان کانادا، جدال عباسعلی و عسگری برای کسب برنز

2 نماینده کشورمان در خاتمه روز دوم لیگ سری آ کانادا به دیدار رده بندی راه یافتند.

لیگ جهانی کاراته وان کانادا، جدال عباسعلی و عسگری برای کسب برنز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در دومین روز لیگ سری آ مونترال، 4 نماینده کشورمان روز گذشته(شنبه)به روی تاتامی رفتند که در وزن 68+ کیلوگرم حمیده عباسعلی و در وزن 75- کیلوگرم، بهمن عسگری با شکست در دیدار نیمه نهایی به دیدار رده بندی اوزان خود راه یافتند.

روز آدینه نیز سجاد گنج زاده به دیدار رده بندی راه یافته بود و بدین ترتیب تیم ایران امروز(یکشنبه) 3 نماینده خواهد داشت که برای کسب مدال برنز به مصاف رقبایشان می روند.

در نتایج کسب شده روز گذشته، در وزن 68+کیلوگرم، حمیده عباسعلی ابتدا مقابل حریفی از کرواسی پس از تساوی صفر بر صفر در هانتی برنده شد. سپس کاراته کای اوکراینی را 3 بر صفر شکست داد و در سومین دیدار مقابل نماینده مکزیک 4 بر 3 به رجحان رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

او در این مرحله 2 بر صفر از حریف ایتالیایی بازنده شد و به دیدار رده بندی رفت.

عباسعلی امروز برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده جامائیکا می رود.

در وزن 75- کیلوگرم، بهمن عسگری در 2 بازی نخست خود با نتایج مشابه یک بر صفر مقابل حریفانی از چین تایپه و جامائیکا پیروز شد و در سومین مبارزه حریفی از ترکیه 4 بر صفر شکست داد و گام به نیمه نهایی گذاشت.

او در این مرحله یک بر صفر نتیجه را به نماینده ترکیه واگذار کرد تا امروز برای کسب مدال برنز به مصاف لورنزو پیترومارچی از ایتالیا برود.

در همین وزن سعید احمدی در مبارزه اول 4 بر صفر مقابل نماینده قزاقستان بازنده شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

در وزن 67- کیلوگرم، هامون درفشی پور در اولین مبارزه 7 بر یک نماینده تایلند را از پیش رو برداشت اما در دومین مسابقه 6 بر صفر نتیجه را به کاراته کایی از دومینکن واگذار کرد و از حضور در ادامه رقابت ها بازماند.

به "لیگ جهانی کاراته وان کانادا، جدال عباسعلی و عسگری برای کسب برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ جهانی کاراته وان کانادا، جدال عباسعلی و عسگری برای کسب برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021