!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

بازدید کم نظیر از لوور کوچک در تهران

به گزارش آوای بورالان، مدیرکل موزه ملی ایران از استقبال کم نظیر مردم از بازدید نوروزی موزه ملی خبر داد که میزبان آثاری از موزه لوور در تهران بوده است.

بازدید کم نظیر از لوور کوچک در تهران

مدیرکل موزه ملی ایران از شکستن رکورد مخاطبان این موزه در تعطیلات نوروز 97 خبر داد و اعلام کرد تا روز پنجم فروردین ماه 97 بیش از 44 هزار تن موزه ملی را دیدند.

جبرئیل نوکنده با بیان این که سال گذشته از بازه زمانی 25 اسفند ماه 95 تا 15 فروردین ماه سال 96 حدود 38 هزار تن از موزه ملی دیدن کردند، به آوای بورالان گفت: این درحالی است که از 25 اسفندماه سال 96 تا پایان روز پنجم فرودین ماه بیش از 44 هزار تن این موزه را دیدند.

او با اعلام این آمار را بدون احتساب برنامه شبی با موزه که ششم فرودین ماه رایگان برگزار شد، پیش بینی کرد: آمار بازدید این موزه در نوروز 96 همچنان روند صعودی را طی کند و رکورد شکن شود.

مدیرکل موزه ملی، این رشد را ناشی از تغییر فرهنگ مردم، قرار گرفتن بازدید از موزه‌ها در سبد برنامه‌های تفریحی و فرهنگی خانواده ایرانی، حمایت اسپانسرها که شرایط را برای بازدید ارزان تر و رایگان از این موزه فراهم کرده‌اند و همچنین برپایی موزه لوور در تهران دانست و افزود: طبیعتا برپایی نمایشگاه‌های در حاشیه موزه ملی از جمله لوور و آثار زرین در جذب این جمعیت تاثیر گذار بوده است.

موزه ملی ایران که دربرگیرنده آثار دوران پیش از تاریخ، ایران باستان و دوران اسلامی است، این روزها میزبان آثاری از موزه لوور فرانسه و هفت اثر زرین شامل صورتک قوچ تپه‌حصار، جام کلاردشت، پلاک زیویه، جام مارلیک، حلقه قدرت ارجان، دستبند زرین مرصع جوبجی استان خوزستان و تکوک همدان است.

56 اثر لوور به همراه عکس‌هایی از عباس کیا رستمی از فضای این موزه در بخش دوران اسلامی موزه ملی و هفت اثر زرین در طبقه همکف موزه ایران باستان به نمایش گذاشته شده است.

موزه ملی در خیابان سی تیر تهران واقع شده و ساعت بازدید آن هر روز از 8 صبح تا 17 است.

منبع: isna.ir

به "بازدید کم نظیر از لوور کوچک در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید کم نظیر از لوور کوچک در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021