لغو ویزا 2 کشور صنعت گردشگری ایران و روسیه را رونق خواهد داد

به گزارش خبرنگاران، لوان جاگاریان سفیر روسیه ظهر دوشنبه در نشست مشترک با محسنی بندپی استاندار تهران گفت: از ارائه پیشنهادات در ابعاد مختلف تجاری در سطوح مختلف استقبال می کنیم و امروز روابط کشور در بخش سیاسی در بالاترین سطح قرار گرفته است.

لغو ویزا 2 کشور صنعت گردشگری ایران و روسیه را رونق خواهد داد

وی اضافه کرد: حجم مبادلات تجاری بین 2 کشور نزدیک به 2 میلیارد دلار است و البته تراز تجاری به نفع روسیه است و این رقم باید افزایش یابد.

سفیر روسیه بیان داشت: ارتقای روابط تجاری بین دو کشور البته مستلزم گسترش روابط تجاری بین استان های دو کشور است و بعد از اتمام ماه رمضان همایش مشترک تجار ایران و قفقاز شمالی برگزار خواهد شد.

جاگاریان گفت: همچنین مقرر است تا کمیسیون مشترک در خصوص افزایش سطح روابط تجاری بین دو کشور در اصفهان برگزار خواهد شد و چندین بار تاکید نموده ام که تجار ایرانی برای سفر و انجام مبادلات تجاری مسئله ای ندارند و بروکراسی های زمان بر اداری در این خصوص کاهش یافته است.

وی بیان داشت: خواهان برقراری پرواز مستقیم بین دو شهر تهران و استاراخان برای ارتقای سطح مبادلات بازرگانی هستیم و در بخش گردشگری امیدوارم تا با لغو ویزا صنعت گردشگری بین دو کشور رونق پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لغو ویزا 2 کشور صنعت گردشگری ایران و روسیه را رونق خواهد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو ویزا 2 کشور صنعت گردشگری ایران و روسیه را رونق خواهد داد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021