قیمت آیفون 8، XR و XS در چین کاهش یافت

کمتر از 24 ساعت بعد از اینکه خبر کاهش فراوری آیفون منتشر شد، به گزارش رسانه های چینی، حالا اپل تصمیم گرفته با اتخاذ استراتژی های جدید وضعیت فروش آیفون در چین را بهبود ببخشد. در این گزارش آمده که بعد از فروش پایین تر از حد انتظار آیفون در سه ماهه آخر سال 2018، این شرکت قیمت گوشی های آیفون 8، آیفون 8 پلاس، آیفون XR، آیفون XS و آیفون XS مکس را در چین کاهش داده است.

قیمت آیفون 8، XR و XS در چین کاهش یافت

به صورت میانگین، شاهد تخفیفی در حدود 59 دلار (400 یوان) برای این آیفون ها هستیم. با این وجود، بیشترین تخفیف برای آیفون XR در نظر گرفته گردیده که حالا حدود 770 دلار (5250 یوان) به فروش می رسد که این یعنی قیمت آن حدود 66 دلار (450 یوان) کاهش یافته است.

البته این تخفیف ها در اپل استورها یا فروشگاه آنلاین اپل ارائه نمی گردد و چینی ها برای بهره گیری از این تخفیف ها باید آیفون های موردنظر را از فروشگاه های فیزیکی یا اینترنتی مجاز تهیه نمایند. هنوز معلوم نیست که آیا اپل چنین طرح های تخفیفی را برای دیگر بازارهای دنیا هم ارائه می دهد یا این راهبرد مختص بازار چین است. در همین رابطه باید خاطرنشان کنیم اگرچه چین بازار بسیار بزرگی برای آیفون است، اما اپل در کشور هند هم حضور چندانی ندارد که یکی از مهم ترین بازارهای دنیا در زمینه گوشی های هوشمند به حساب می آید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "قیمت آیفون 8، XR و XS در چین کاهش یافت" امتیاز دهید

1 کاربر به "قیمت آیفون 8، XR و XS در چین کاهش یافت" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آیفون 8، XR و XS در چین کاهش یافت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021