ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، آلفیری لورنتزون رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا (AIE) مهمان ویژه سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ارسال نامه ای به امیرمسعود شهرام نیا قائم مقام سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهان از حُسن میزبانی این نمایشگاه قدردانی کرد.

قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران

مشروح متن این نامه در ادامه می آید:

جناب آقای شهرام نیا

پیرو تجربه ای که در تهران داشتیم، مایلم مراتب قدردانی خود را شخصاً و از سوی اتحادیه ناشران ایتالیا (AIE) و کلیه نویسندگان، تصویرگران و ناشران به خاطر دعوت از ایتالیا به عنوان مهمان ویژه و به پاس پشتیبانی های به عمل آمده در برگزاری این رویداد، ابراز دارم.

از کلیه همکاران شما، بویژه مدیر کمیته بین الملل و مسئول پروژه مهمان ویژه که با حسن نیت و شایستگی بسیار کمک مان دادند، و تردید ندارم بدون آن ها ناتوان از رسیدن به همین نتایج بودیم، متشکرم.

احساس ناشران، نویسندگان و تصویرگران حاضر در نمایشگاه، و نیز کارمندان اتحادیه ناشران ایتالیا در مورد مشارکت مان بسیار مثبت بوده است.

امیدواریم حضور ما در بر قراری پیوند میان صنعت نشر دو کشور سهمی بسزا داشته باشد.

با این امید که همکاری مان در آینده نیز تکرار شود، بهترین آرزوهایم را نثارتان می کنم.

آلفیری لورنتزون

به "قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021