!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران

به گزارش آوای بورالان به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، آلفیری لورنتزون رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا (AIE) مهمان ویژه سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ارسال نامه ای به امیرمسعود شهرام نیا قائم مقام سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهان از حُسن میزبانی این نمایشگاه قدردانی کرد.

قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران

مشروح متن این نامه در ادامه می آید:

جناب آقای شهرام نیا

پیرو تجربه ای که در تهران داشتیم، مایلم مراتب قدردانی خود را شخصاً و از سوی اتحادیه ناشران ایتالیا (AIE) و کلیه نویسندگان، تصویرگران و ناشران به خاطر دعوت از ایتالیا به عنوان مهمان ویژه و به پاس پشتیبانی های به عمل آمده در برگزاری این رویداد، ابراز دارم.

از کلیه همکاران شما، بویژه مدیر کمیته بین الملل و مسئول پروژه مهمان ویژه که با حسن نیت و شایستگی بسیار کمک مان دادند، و تردید ندارم بدون آن ها ناتوان از رسیدن به همین نتایج بودیم، متشکرم.

احساس ناشران، نویسندگان و تصویرگران حاضر در نمایشگاه، و نیز کارمندان اتحادیه ناشران ایتالیا در مورد مشارکت مان بسیار مثبت بوده است.

امیدواریم حضور ما در بر قراری پیوند میان صنعت نشر دو کشور سهمی بسزا داشته باشد.

با این امید که همکاری مان در آینده نیز تکرار شود، بهترین آرزوهایم را نثارتان می کنم.

آلفیری لورنتزون

منبع: خبرگزاری مهر

به "قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا برای حضور در نمایشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021