فیفا حق پخش بازی های جام جهانی 2022 را به شرکت اسپانیایی داد

فدراسیون دنیا فوتبال، امتیاز پخش بازی های جام دنیای 2022 قطر را به یک شرکت رسانه ای در اسپانیا داد.

فیفا حق پخش بازی های جام جهانی 2022 را به شرکت اسپانیایی داد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت نشریه آس مادرید، فیفا حق پخش بازی های جام جهانی 2022 را به شرکت رسانه های مدیاپرو اسپانیا اعطار کرد.

طبق توافق اجرا شده میان دو طرف، شرکت مدیاپرو علاوه بر دریافت امتیاز پخش بازی های جام بیست و دوم، دارای حق پخش بازی های جام جهانی 2019 زنان و چند رویداد دیگر فیفا تا سال 2022 خواهد بود.

با وجود آنکه سه سال تا زمان برگزار جام جهانی 2022 باقیست، این دوره از مهمترین تورنمنت دنیای فوتبال جزو ادوار تاریخی آن محسوب می گردد چرا که برای اولین بار در اثنای برگزاری لیگ های باشگاهی اروپا و در فصل پاییز (21 نوامبر تا 18 دسامبر) برگزار می گردد.

از این رو انتظار می رود که تغییر در زمان برگزاری رقابت ها افزایش مخاطبان تلویزیونی این رقابت ها را هم در پی داشته باشد.

این نخستین بار خواهد بود که جام جهانی همزمان با لیگ های باشگاهی فوتبال اروپا تداخل زمانی دارد و از این رو تمامی توجهات روی بیست و دومین دوره برگزاری این رقابت ها در قطر خواهد بود. شرکت مدیاپرو نیز تضمین نموده است که کامل ترین پوشش ممکن را از بزرگترین رویداد ورزشی با بیشتری آمار مخاطبین را فراهم کند و وعده ایجاد شبکه ای 24 ساعته برای پوشش این رقابت ها را هم داده است.

این شبکه قرار است علاوه بر پخش بازی های جام جهانی، برنامه های دیگری همچون بررسی بازی ها، مصاحبه ها، تمرینات و نشست های خبری و همچنین مسابقات تاریخی جام جهانی را پخش کند.

سایر امتیازاتی که فیفا برای برهه زمانی میان سال های 2019 تا 2022 به شرکت رسانه ای مدیاپرو داده، شامل جام جهانی زیر 20 سال لهستان در ماه های می و ژوئن سال 2019، جام جهانی زیر 17 سال پرو در ماه اکتبر سال 2019، جام جهانی فوتبال ساحلی پاراگوئه در ماه نوامبر سال 2019 و جام جهانی فوتبال سالنی لیتوانی در ماه های سپتامبر و اکتبر 2020 می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فیفا حق پخش بازی های جام جهانی 2022 را به شرکت اسپانیایی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا حق پخش بازی های جام جهانی 2022 را به شرکت اسپانیایی داد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021