!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

فونسکا: مانچینی به استراحت احتیاج ندارد، بازی سختی مقابل هلاس ورونا پیش رو داریم

به گزارش آوای بورالان، پائولو فونسکا به شاگردانش توصیه کرد بازی با هلاس ورونا را بیش از اندازه جدی بگیرند.

فونسکا: مانچینی به استراحت احتیاج ندارد، بازی سختی مقابل هلاس ورونا پیش رو داریم

به گزارش آوای بورالان، پائولو فونسکا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هلاس ورونا در هفته جاری رقابت های سری A ایتالیا از جدی بودن این رقابت سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال رم گفت: دیدار بسیار دشواری خواهیم داشت. هلاس ورونا تیم خوبی است. آنها در حملات سریع و در دفاع مستحکم هستند. هلاس ورونا در حال حاضر دومین خط دفاعی برتر سری A را در اختیار دارد. نسبت به بازی با باشاک شهیر، دیدار متفاوت و البته سختی خواهد بود.

وی در ادامه اضافه کرد: مخیتاریان هنوز نمی تواند 90 دقیقه بازی کند، اما هر روز بهتر می گردد. فلورنزی مقابل برشا خوب بازی کرد. اسپیناتزولا و سانتون هم حضور دارند. با توجه به ویژگی های حریف، یکی از آنها را به میدان می فرستم. تأیید می کنم جانلوکا مانچینی نیازی به استراحت ندارد و مقابل هلاس ورونا بازی خواهد نمود. اهمیتی به چهار کارته بودن او نمی دهیم. از ترکیب تیم در خط هافبک راضی هستیم و در ژانویه، هافبک جدیدی به رم اضافه نمی گردد. انتظار داریم کریستانته هم در هفته های آینده به میادین برگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فونسکا: مانچینی به استراحت احتیاج ندارد، بازی سختی مقابل هلاس ورونا پیش رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فونسکا: مانچینی به استراحت احتیاج ندارد، بازی سختی مقابل هلاس ورونا پیش رو داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021