فوروره، شهری کوچک در ایتالیا

به گزارش آوای بورالان، شهری در ساحل زیبای آمالفی، فوروره یکی از زیباترین شهرهای کوچک واقع در ایتالیا است. این شهر با این که در نزدیکی دهکده مشهور پوزیتانو قرار گرفته و مناظری باشکوهی دارد، اما تا حدودی برای توریست‌های تور ایتالیا ناشناخته است.

فوروره، شهری کوچک در ایتالیا

فوروره یک جاذبه طبیعی شگفت انگیز دارد: یک آبدره، چیزی که وجودش در کشور ایتالیا بسیار غیر معمول است. این آبدره‌ی اعجاب‌انگیز با آب های فیروزه‌ای پر شده و ساحلی زیبا دارد. دهکده‌ها در دامنه کوه‌های احاطه‌کننده این آبدره بالا رفته‌اند و مناظری رویایی ایجاد کرده‌اند. خانه های قدیمی ماهیگیران در اینجا پراکنده شده است. بازدیدکنندگان برای تحسین طبیعتی دلگشا و هم چنین خوردن غذا در رستوران‌های محلی کوچک با چشم‌اندازی فوق‌العاده به این مکان سفر می‌کنند.

چرا باید از فوروره ایتالیا دیدن کنیم؟

این دهکده مسیرهای کوهنوردی و پیاده‌روی بسیاری در اختیارتان قرار می‌دهد. از بالای کوه، چشم‌اندازی فوق العاده از دریای مدیترانه و دهکده‌های مجاور را می توانید ببینید. Furore همچنین ساحلی زیبا و ناهارخوری‌های فراوانی دارد.

چه زمانی برای سفر به فوروره ایتالیا مناسب است؟

البته فصل تابستان، فصل شلوغی است، با این حال هر زمان می تواند برای سفر به فوروره ایتالیا مناسب باشد، زیرا شرایط آب و هوایی در تمام طول سال معتدل است.

دسترسی به این مکان چگونه است؟

به وسیله اتوبوس از سمت ساحل آمالفی و همچنین شهر پوزیتانو می‌توان به این مکان سفر کرد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "فوروره، شهری کوچک در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوروره، شهری کوچک در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021