ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

فوتبال دنیا، تغییر نام استادیوم و آکادمی 100 میلیون دلاری لسترسیتی به نام مالک فقید تایلندی

فوتبال دنیا - باشگاه لسترسیتی انگلیس نام استادیوم خود را به نام مالک فقید تایلندی اش که در سانحه سقوط هلی کوپتر کشته گردیده تغییر خواهد داد.

فوتبال دنیا، تغییر نام استادیوم و آکادمی 100 میلیون دلاری لسترسیتی به نام مالک فقید تایلندی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسپورت اکسپرس، باشگاه لسترسیتی برای تغییر نام استادیومش به نام وینچای سریواداناپارابا، مالک فقید تایلندی خود برنامه ریزی می نماید.

وینچای سریواداناپارابا، مالک باشگاه لسترسیتی پس از خاتمه بازی شنبه شب روباه ها مقابل وستهام سوار بر هلی کوپتر قصد عزیمت به خانه اش را داشت که اندکی پس از بلند شدن از استادیوم اختصاصی لسترسیتی، هلی کوپتر حامل وی دچار نقص فنی شد و در نهایت در پارکینگ استادیوم سقوط و دچار آتش سوزی شد. پنج نفر در این سانحه جان خود را از دست داده اند.

بر اساس این گزارش، آیاوات فرزند وینچای سریواداناپارابا به عنوان نایب رئیس باشگاه لسترسیتی تا خاتمه هفته جاری با مدیر اجرایی این باشگاه برای برنامه ریزی اقداماتی جهت زنده نگه داشتن یاد پدرش نشستی برگزار می نماید.

آیاوات همراه دیگر مدیران ارشد باشگاه لسترسیتی همچنین درباره تغییر نام استادیوم به نام وینچای سریواداناپارابا صحبت خواهد نمود. همچنین آکادمی جدید باشگاه لسترسیتی با هزینه 100 میلیون دلاری نام مالک فقید تایلندی را یدک خواهد کشید.

نام کنونی استادیوم باشگاه لسترسیتی انگلیس کینگ پاور است که در آینده نزدیک به کونگ ویشایی تغییر خواهد یافت. فوتبال دنیا|هلی کوپتر مالک لسترسیتی سقوط کرد + عکس

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، تغییر نام استادیوم و آکادمی 100 میلیون دلاری لسترسیتی به نام مالک فقید تایلندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با فوتبال دنیا، تغییر نام استادیوم و آکادمی 100 میلیون دلاری لسترسیتی به نام مالک فقید تایلندی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021