ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

ارنستو والورده: اگر به پیروزی هایمان ادامه ندهیم، دستاوردهای فعلی اهمیتی نخواهد داشت، جام حذفی اسپانیا برایمان مهم است

ارنستو والورده از بازیکنانش خواست بازی با لئونسا را جدی بگیرند.

ارنستو والورده: اگر به پیروزی هایمان ادامه ندهیم، دستاوردهای فعلی اهمیتی نخواهد داشت، جام حذفی اسپانیا برایمان مهم است

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی با تیمش مقابل لئونسا در دور رفت جام حذفی اسپانیا از بازیکنان خود خواست این بازی را جدی بگیرند.

سرمربی بارسلونا در این باره گفت: جام حذفی اسپانیا درست مانند بقیه تیم ها برای ما هم از جام های مهم و اصلی فصل محسوب می گردد و من درک نمی کنم چرا برخی می گویند این جام را رها کنیم تا دیگری را به دست بیاوریم! همه جام ها مهم و ارزشمند هستند. جام حذفی هم برای ما مهم است. لئونسا با اشتیاق و انگیزه زیادی بازی خواهد نمود. پیروزی بر ما، برای آن ها ارزش زیادی دارد.

او در ادامه اضافه کرد: از نتایج اخیر تیم خوشحالم چون فرم خوبی داشتیم و بازی های مهم و سختی را بردیم. در شرایط سخت، همگی یک گام رو به جلو برداشتیم. این به ما به عنوان یک تیم، برای بازی های پیش رو اعتماد به نفس می دهد.باید به پیروزی هایمان ادامه دهیم و در غیر این صورت هر دستاوری تا اکنون داشته ایم، ارزشی نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ارنستو والورده: اگر به پیروزی هایمان ادامه ندهیم، دستاوردهای فعلی اهمیتی نخواهد داشت، جام حذفی اسپانیا برایمان مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ارنستو والورده: اگر به پیروزی هایمان ادامه ندهیم، دستاوردهای فعلی اهمیتی نخواهد داشت، جام حذفی اسپانیا برایمان مهم است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021