فواره تروی، زیباترین و پر درآمدترین جاذبه رم

به گزارش آوای بورالان، فواره تروی در رم ایتالیا قرار دارد. این فواره بزرگ ساخته شده به سبک باروک، مشهورترین فواره شهر است. این فواره شهرت جهانی خود را به خاطر زیباییش و بعد از فیلم کلاسیک La Dolce Vita فدریکو فلینی به دست آورده است. فواره تروی در محل تقاطع سه خیابان (tre vie) قرار گرفته و از آن دست مکان‌هایی است که هر کسی که در تور ایتالیا به رم می‌رود باید آن را ببیند.

فواره تروی، زیباترین و پر درآمدترین جاذبه رم

توریست‌های تور ایتالیا به یک رسم قدیمی با دست راست خود و از روی شانه‌شان یک سکه درون فواره می‌اندازند. باور عموم بر این است که با این کار، بازگشت آن‌ها به شهر ابدی رم تضمین می‌شود. حدود 3000 یورو در روز از این فواره جمع شده و به خیریه‌های رم داده می‌شود.

فواره تروی بدون شک برجسته‌ترین جاذبه شهر رم است و هر کسی که در سفر خود به ایتالیا به رم می‌رود باید از این فواره باشکوه بازدید کند. هر زمانی به جز تابستان برای دیدن این فواره مناسب است. تابستان فوق‌العاده گرم بوده و جمعیت انبوهی از گردشگران در اطراف فواره حضور دارند. فواره تروی نزدیک پله‌های اسپانیایی و Piazza Navona قرار دارد. شما می‌توانید با پای پیاده تمام این جاذبه‌ها را ببینید. فواره تروی در تقاطع خیابان‌های Via De’ Crocicchi و Via Poli و Via Delle Muratte قرار گرفته است.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "فواره تروی، زیباترین و پر درآمدترین جاذبه رم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فواره تروی، زیباترین و پر درآمدترین جاذبه رم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021