!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

فقط 90 دقیقه در روز ، کوشش چین برای مبارزه با اعتیاد رایانه ای نوجوانان

به گزارش آوای بورالان، بچه ها و نوجوانان زیر 18 سال در چین از انجام دادن بازی های آنلاین بین ساعت های 10 شب تا هشت صبح منع شدند و تنها می توانند 90 دقیقه از زمان خود را در روزهای هفته به بازی رایانه ای اختصاص دهند.

فقط 90 دقیقه در روز ، کوشش چین برای مبارزه با اعتیاد رایانه ای نوجوانان

به گزارش خبرنگار آوای بورالان به نقل از گاردین، بر اساس قوانین جدید اگر افراد کم سن و سال از قوانین محدودنماینده بازی های شبانه سرپیچی نمایند، شناسایی می شوند. چین محدودیت هایی را برای کاهش زمان بازی های جنگی اعمال کرد تا از آنچه به اعتیاد جدی و آسیب های فیزیکی و روانی در بچه ها و نوجوانان تعبیر می گردد جلوگیری کند.

  • سازمان جهانی بهداشت اعتیاد به بازی ویدئویی را اختلال روانی می شمارد

بر اساس آیین نامه ای که اداره ملی رسانه ها و انتشارات چین منتشر نموده، گیمرهای زیر 18 سال از این پس از بازی کردن بین ساعت های 10 شب تا هشت صبح منع شده اند. در طول هفته، افراد کم سن و سال تنها 90 دقیقه در روز اجازه بازی کردن دارند و این زمان در روزهای آخر هفته و تعطیلی های عمومی به سه ساعت در روز افزایش می یابد.

این قوانین جدید میزان هزینه کرد ماهانه را به 29 دلار برای زیر 16 سال و 57 دلار برای 16 تا 18 سال محدود نموده است. بچه ها و نوجوانان برای ورود به درگاه های بازی آنلاین باید از کد ملی و نام واقعی خود استفاده نمایند. محدودیت های جدید آخرین کوشش دولت برای مهار کردن صنعت بازی آنلاین در چین است که از بزرگ ترین صنایع بازی در دنیاست.

قوانین جدید باید از سوی شرکت ها و پلتفرم های آنلاین به عنوان یک راهنما در اختیار والدین قرار گیرد. بر همین اساس وزارت آموزش چین سال گذشته خاطرنشان کرد آیین نامه ای تازه برای محدود کردن تعداد بازی های آنلاین و تعداد بازی های جدید که هر سال عرضه می گردد ارائه خواهد نمود تا وقتی که کوچک ترها به بازی اختصاص می دهند محدود گردد.

  • بهت چینی ها از سرانجام شگفت انگیز بازی تاج و تخت | شباهت دردسرساز سیاسی

کاربران در فضای مجازی چین اقدام به نقد این روش جدید نموده و گفته اند خردسالان می توانند از شماره ملی والدین خود استفاده نمایند تا این محدودیت ها را دور بزنند. یکی از کاربران با نوشتن این اصطلاح چینی که روسا خط مشی خود را دارند و افراد زیر دست تحت سیاست هایی متضاد زندگی می نمایند اعتراض خود را به این اقدام ها نشان داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "فقط 90 دقیقه در روز ، کوشش چین برای مبارزه با اعتیاد رایانه ای نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط 90 دقیقه در روز ، کوشش چین برای مبارزه با اعتیاد رایانه ای نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021