!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تجربه فستیوال نورانی Yi Peng در تور تایلند

به گزارش آوای بورالان، فستیوال Yi Peng در زمان ماه کامل، در نیمه دوم نوامبر و در سراسر تایلند جشن گرفته می‌شود. بودایی‌های تایلند در این جشن با به پرواز در آوردن فانوس‌ها و فرستادن آن‌ها به سمت بودا، روح خود را از شانس و اقبال بد پاک می‌کنند.

تجربه فستیوال نورانی Yi Peng در تور تایلند

این فستیوال یک مراسم بزرگ و مهم در نظر مردم تایلند است؛ جشنی که فرصتی عالی برای مسافران تور تایلند پدید آورده تا با فرهنگ این کشور آشنا شده و تجربه‌ای منحصر به فرد در سفر به این کشور به دست آورند. در مدت این فستیوال مردم تنها فانوس به آسمان نمی‌فرستند، آن‌ها خانه‌های خود را با شمع و گل تزئین کرده و حال و هوایی روح‌بخش پدید می‌آورند. شرکت‌کنندگان در این جشن همچنین می‌توانند رژه‌های مخصوص جشن را ببینند که در آن‌ها رقصنده‌ها با لباس‌های سنتی، عشق خود را به خدایشان نشان می‌دهند. هیجان‌انگیزترین مکان برای تجربه این فستیوال شهر چیانگ مای (شمال تایلند) است.

با این که این مراسم در اصل تنها توسط راهبان انجام می‌شد، با این حال امروزه تمام مردم می‌توانند در این جشن شرکت کنند. حتی مسافران تور تایلند نیز می‌توانند فانوس‌های خود را به آسمان بفرستند. مراسم Yi Peng مردم زیادی را جذب خود می‌کند و منظره نورهای شناور در آسمان به معنای واقعی کلمه مسحورکننده است. بنابراین تجربه این جشن زیبا و طلب خوش‌شانسی برای آینده را به هیچ عنوان از دست ندهید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "تجربه فستیوال نورانی Yi Peng در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه فستیوال نورانی Yi Peng در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021