پیکره های گیاهی شگفت انگیز در فستیوال باغ آرایی مونترال کانادا

به گزارش آوای بورالان، فستیوال ساخت پیکره‌های گیاهی از 22 ژوئن تا 29 سپتامبر سال 2013 در باغ گیاه‌شناسی مونترال کانادا برگزار شد. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه بالا بردن آگاهی بازدیدکنندگان در مورد اهمیت مراقبت و حفظ سیاره‌مان بود.

پیکره های گیاهی شگفت انگیز در فستیوال باغ آرایی مونترال کانادا

در این فستیوال چشم‌نواز، 50 پیکره توسط هنرمندانی از 20 کشور دنیا ساخته شدند. این فستیوال از سال 2000 تا سال 2013 برگزار می‌شده و هر بار تعداد زیادی از گردشگران تور کانادا از سراسر جهان را جذب خود می‌کرده است. در سال 2006 بیش از یک میلیون نفر تنها در 76 روز از نمایشگاه دیدن کردند.

هنر باغبانی و باغ‌آرایی پیچیده است، چرا که با گیاهان زنده سر و کار دارد. این کار با درخت‌آرایی که هنر شکل دادن درختان و بوته‌ها است تفاوت زیادی دارد. به همین دلیل است که پیکره‌های فستیوال Mosaiculture کانادا این چنین چشم‌نواز و تاثیرگذار به نظر می‌آیند. شرکت‌کنندگان در این فستیوال برای بهترین پیکره با هم رقابت می‌کنند. هیئت داوران و بازدیدکنندگان به کارهای مورد علاقه خود رای داده و با رای‌شان بهترین کار انتخاب می‌شود. توصیه می‌کنیم عکس‌های این فستیوال را جستجو کرده و از دیدن کارهای بی‌نظیر هنرمندان لذت ببرید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "پیکره های گیاهی شگفت انگیز در فستیوال باغ آرایی مونترال کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکره های گیاهی شگفت انگیز در فستیوال باغ آرایی مونترال کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021