فرهنگ اسلامی مالزی

به گزارش آوای بورالان، مالزی از زیباترین کشورهای مسلمان قاره آسیا با جاذبه‌هایی منحصربه‌فرد است. مردم این کشور فرهنگی شبیه به مردم ما دارند که در این مقاله بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

فرهنگ اسلامی مالزی

مالزی یا همان آسیای واقعی به عنوان یک برند این کشور را در جهان مطرح کرده است و آن را در شمار 10 کشور اول گردشگر پذیر جهان تبدیل کرده است که توانمندی این تنوع فرهنگی را ثابت می‌کند.

از سویی در راستای تقویت این محصول جدید، صنعت گردشگری این کشور با برگزاری نمایشگاهی با عنوان بازار هنر و گردشگری اسلامی (MIATS)، می‌رود تا جایگاه خود را با عنوان اولین مقصد گردشگری اسلامی در جهان حفظ نماید.

صنعت گردشگری مالزی با بهره‌گیری از هنر خوشنویسی اسلامی، نمایشگاه آثاری از تمدن اسلامی و دیگر هنرهای اسلامی و ایجاد زمینه گفت و گو پیرامون گردشگری و اسلام، برگزاری کارگاه ها و مسابقات و برنامه‌های خانودگی در این بازار هم چنین فراهم آوردن امکانات مورد نیاز در گردشگری اسلامی از جمله دسترسی آسان به غذای حلال و مسجد و نمازخانه در بسیاری از مناطق در دسترس گردشگران، تلاش در جذب مسلمانان بیشتری با تور مالزی دارد.

کشور مالزی برنامه تبلیغی را به گونه‌ای خاص در تور مالزی به گردشگران ارائه می‌دهد که باعث شده گردشگران مسلمان بیشتری به سوی آن جذب شوند.

پیش‌بینی می‌شود درآمد حاصل از گردشگران مسلمان در سال 2020 به 192 میلیون دلار برسد. از سویی مالزی در نظر دارد تا با جذب 28 میلیون گردشگر از صنعت توریسم خود درآمد کسب کند.

براساس گزارش وزارت فرهنگ و گردشگری مالزی، این کشور در سه ماهه نخست سال 2014، با رشد 23.4 درصدی آمار گردشگران ورودی این کشور روبرو بوده.

به "فرهنگ اسلامی مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگ اسلامی مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021