فرانسه 2 - هلند یک ، ژیرو جشن قهرمان جهان را تکمیل کرد

فرانسوی ها در استاد دو فرانس می خواستند قهرمانی جهان را با هواداران شان جشن بگیرند و با این برد جشن آنها تکمیل شد.

فرانسه 2 - هلند یک ، ژیرو جشن قهرمان جهان را تکمیل کرد

به گزارش خبرنگاران ، فرانسه در اولین بازی خانگی اش بعد از قهرمانی جهان در روسیه موفق شد هلند را دو بر یک شکست دهد. این دومین بازی فرانسه در لیگ ملت های اروپا بعد از تساوی بدون گل مقابل آلمان در مونیخ بود.

فرانسه آغاز خوبی داشت و روی دروازه هلند خیمه زد تا اینکه در دقیقه 14 توسط امباپه به گل رسید. متوییدی از پاس اشتباه هلندی ها استفاده کرد و توپ را روی دروازه فرستاد تا امباپه بدون مزاحم مقابل دروازه خالی هشتمین گل ملی اش را بزند.

هلند در اواسط نیمه دوم بازی را برای دقایقی در اختیار گرفت و در دقیقه 67 توانست توسط رایان بابل به گل تساوی برسد. شادی هلندی ها دوام زیادی نداشت و فرانسه دوباره حمله کرد تا به گل برتری برسد. در دقیقه 74 مندی تازه وارد سانتر خوبی به محوطه جریمه فرستاد تا ژیرو با یک والی دیدنی دروازه سیلیسن را باز کند. در این صحنه او موفق شد زودتر از فان دایک، کاپیتان هلند به توپ برسد و با ضربه سنگینی دروازه هلند را باز کرد.

فرانسوی ها در استاد دو فرانس می خواستند قهرمانی جهان را با هواداران شان جشن بگیرند و با این برد جشن آنها تکمیل شد. فرانسه با این برد در صدر گروه یک از لیگ A اروپا نهاده شد.

به "فرانسه 2 - هلند یک ، ژیرو جشن قهرمان جهان را تکمیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانسه 2 - هلند یک ، ژیرو جشن قهرمان جهان را تکمیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021