فراخوان قطر برای اجاره منازل و واحدهای مسکونی به میهمانان جام جهانی 2022

کمیته عالی پروژه ها و میراث جام جهانی 2022 مردم قطر را برای مشارکت در اجاره منازل و واحدهای مسکونی خود به میهمانان خارجی این رقابت ها دعوت کرد.

فراخوان قطر برای اجاره منازل و واحدهای مسکونی به میهمانان جام جهانی 2022

به گزارش خبرنگاران، صاحبان املاک و واحدهای مسکونی شهرهای مختلف قطر می توانند تا خاتمه روز 7 مارس 2019 میلادی جهت اجاره اماکن خود به میهمانان خارجی و طرفداران فوتبال در سایت رسمی کمیته عالی پروژه ها و میراث جام دنیای 2022 ثبت نام نمایند.

مدت زمان اجاره املاک و واحدهای مسکونی 6، 12 و 18 ماه خواهد بود. میزان اجاره توسط کارشناسان کمیته عالی پروژه ها و میراث جام دنیای 2022 بر اساس معیارهای ابعاد، شکل ظاهری و موقعیت جغرافیایی املاک مشخص می شوند. البته املاک و واحدهای مسکونی باید توسط صاحبان آنها به مبل و نیازهای اساسی مستاجران تجهیز شوند. همچنین در صورت فاصله داشتن حداقل یک کیلومتری املاک و واحدهای مسکونی از ایستگاه های حمل ونقل عمومی و مترو باید وسیله نقلیه ای برای انتقال میهمانان و طرفداران فوتبال توسط صاحبان فراهم شوند.

پیش از این ناصر الخاطر، معاون دبیر کمیته عالی پروژه ها و میراث جام دنیای 2022 قطر اعلام نموده بود انتظار می رود یک میلیون طرفدار فوتبال از سراسر دنیا برای تماشای این رقابت ها به قطر سفر نمایند که بر این اساس نیازمند 175 هزار اتاق جهت اسکان آنها هستیم. هتل های موقت در کشتی ها، هتل آپارتمان ها و هتل هایی که در حال ساخت هستند نیازهای بخش اقامتی را برآورده خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فراخوان قطر برای اجاره منازل و واحدهای مسکونی به میهمانان جام جهانی 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان قطر برای اجاره منازل و واحدهای مسکونی به میهمانان جام جهانی 2022"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021