!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

فدراسیون فوتبال ایتالیا باشگاه پالرمو را نقره داغ کرد

به گزارش آوای بورالان، تهران- خبرنگاران- باشگاه پالرمو به دلیل تخطی از مقررات بازی جوانمردانه مالی به سری سی فوتبال ایتالیا سقوط کرد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا باشگاه پالرمو را نقره داغ کرد

به گزارش آوای بورالان، تارنمای فوتبال ایتالیا روز دوشنبه با درج این خبر نوشت: دادگاه فدرال فدراسیون فوتبال ایتالیا امروز با انتشار بیانیه ای تایید کرد که باشگاه پالرمو فصل را در رتبه آخر سری بی به سرانجام رسانده و متعاقبا به سری سی سقوط خواهد نمود.

بر این اساس، تیم پروجا به عنوان جانشین پالرمو در بازی پلی آف برای صعود به سری آ ایتالیا حضور خواهد داشت و ونیز نیز از خطر سقوط نجات خواهد یافت.

علاوه بر این، تیم های سالِرنیتانا و فوجا برای بقا در بازی پلی آف بازی خواهند کرد.

گفته می گردد مائوریتسیو زامپارینی مالک پیشین پالرمو که به جرم پولشویی متهم شده است، پیش از اجاره دادن مجدد برند باشگاه با رقمی ناچیز، نام تجاری آن را در ازای مبلغی قابل توجه به شرکت ساختگی خود فروخته است.

با این حال، باشگاه پالرمو که هم اکنون با 63 امتیاز در رتبه سوم سری بی ایتالیا جای دارد، به احتمال فراوان درخواست تجدید نظر خواهد داد.

بدنبال پرونده های متعدد تناقض مالی، سری بی ایتالیا فصل 2018 - 2019 را در ماه سپتامبر و با حضور 19 تیم شروع کرد.

منبع: ایرنا

به "فدراسیون فوتبال ایتالیا باشگاه پالرمو را نقره داغ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال ایتالیا باشگاه پالرمو را نقره داغ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021