غذاهای خیابانی تایلند

غذاهای خیابانی تایلندی را یکبار هم که شده در تور تایلند لحظه آخری تایلند بچشید چرا که طعم و عطری عالی دارند که خاطره‌ای خوشمزه را برای شما ثبت خواهند کرد.

غذاهای خیابانی تایلند

غذای تایلندی فت کپراو (Phat Kaphrao)

فت کپراو، از محبوب‌ترین غذاهای خیابانی تایلند در میان مسافران تور تایلند لحظه آخری است. ریحان شیرین و فلفل قرمز تند از طعم دهنده‌های این غذا به شمار می‌روند. در این غذا از گوشت های مختلفی از جمله گوشت خوک استفاده خواهد شد. اگر مذهب و دین شما نسبت به این موضوع حساس باشد، به آشپز اعلام کنید که این غذا را با گوشت مرغ و یا میگو سرو شده است. چاشنی‌های مورد استفاده در فت کپراو سس ماهی، لیمو و تخم مرغ سرخ شده می‌باشد.

غذای تایلند سالاد پاپایای سبز (Green Papaya Salad)

غذای سالاد پاپایای سبز بسیار خوشمزه بوده که در هر فروشگاه، خیابان و رستوران محلی می‌توانید آن را میل کنید. این سالاد یک انتخاب بسیار خوب برای افرادی می‌باشد که دارای رژیم گیاهی هستند. البته اگر مایل باشید آن را با خرچنگ شور و میگوی خشک شده سرو می‌نمایند.

غذای تایلندی اسپیرینگ رولز (Spring Rolls)

در تمامی کشور های آسیای شرقی انواع و اقسام اسپیرینگ رولز را پیدا خواهید کرد. هر کدام از کشور ها به شیوه ای خاص این غذا را سرو می کنند. شما می توانید این رول های خوشمزه را در هر گوشه کنار تایلند بیابید. داخل رول ها با گوشت خوک و یا میگو پر می شود که اگر به گوشت خوک مایل نبودید متذکر شوید که از میگو استفاده کنند. جوانه ی لوبیا، رشته فرنگی، پیازچه، انواع گیاهان و ادویجات از جمله دیگر مواد مورد نیاز این غذا هستند که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند لحظه آخری طعم آن را بچشید.

سوپ تام یام (Tom Yam Soup) تایلندی

یکی از ارزانترین غذاهایی که در تایلند می توانید تجربه کنید، سوپ تام یام است. این سوپ در تمام نقاط این کشور به فروش می رسد و به جهت مزه ی ترش و تندش، یکی از سوپ های خوشمزه تایلند به شمار می‌رود. مواد غذایی اصلی مورد استفاده در این غذا علف لیمو، لیمو ترش، سس ماهی و فلفل چیلی است.

به "غذاهای خیابانی تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غذاهای خیابانی تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021