عضو شورای شهر باری ایتالیا به سرقت عینک دودی در ترکیه متهم شد

فرانچسکو گیانوزی عضو شورای شهر باری در ایتالیا به سرقت یک جفت عینک دودی در استانبول متهم شده است.

عضو شورای شهر باری ایتالیا به سرقت عینک دودی در ترکیه متهم شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رسانه های ترکیه ای از درخواست دادستانی استانبول به منظور مجازات حبس برای یک عضو شورای شهر در ایتالیا به اتهام سرقت عینک دودی در استانبول خبر داده اند.

بنا بر نوشته پایگاه دیلی صاباح ترکیه، فرانچسکو گیانوزی عضو شورای شهر باری در ایتالیا به اتهام سرقت یک جفت عینک دودی در استانبول با مجازات احتمالی 10 سال زندان روبرو است.

طبق این گزارش، ماموران امنیتی ترکیه ای این عضو شورای شهر باری را که در فرودگاه آتاتورک استانبول منتظر پرواز برای عزیمت به ایتالیا بود، بازداشت نموده و مورد سوال و جواب قرار دادند.

فرانچسکو گیانوزی متهم شده که هفتم ژانویه 2019 (17 دی 1397) از یک خرده فروشی معاف از پرداخت مالیات و عوارض برای مسافران خارجی، عینک دودی سرقت نموده و پول آن را پرداخت ننموده است.

دفتر دادستانی استانبول روز دوشنبه (دیروز) متن شکوائیه علیه این عضو شورای شهر در ایتالیا را منتشر نموده که در آن از دادگاه خواسته شده برای او مجازات زندان از 5 تا 10 سال درخواست شده است.

هنوز تاریخی برای جلسه دادگاه آنالیز اتهام وارده به فرانچسکو گیانوزی مشخص نشده و این سیاستمدار ایتالیایی با وثیقه 8424 دلاری آزاد است.

این عضو شورای شهر باری اعلام نموده که او با قصد نشان دادن عینک دودی به همسرش از مغازه خارج شد و بعدا در نزدیکی یک توالت توقف کوتاهی داشته و موضوع عینک دودی را فراموش نموده بود.

به "عضو شورای شهر باری ایتالیا به سرقت عینک دودی در ترکیه متهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو شورای شهر باری ایتالیا به سرقت عینک دودی در ترکیه متهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021